Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki messzebb indult el...

Ki az aki messzebb indult el szülni? Simán oda értetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Debrecenbe kellene majd eljutnom szülni, 160 km tőlünk. Miskolchoz tartozom de a dokimmal egyeztettünk róla és mehetek oda szülni. Azt mondta mivel első terhességem ezért simán oda érek, de honnan tudom mikor induljak majd el? Néztünk egyébként kiadó szállásokat is, a biztonság kedvéért de ha nem muszáj akkor nem költöznénk fel..

ápr. 11. 12:22
1 2
 1/17 babyboom567 ***** válasza:
62%

Az,hogy a dokid mit mond lényegtelen,mert nem lehet orvost fogadni már régen a szüléshez.Annál sem szülhetsz aki a terhesgondozásodat végzi.

Nyilván ellátnak ha már előrehaladott a folyamat, de a kórháztól kellene befogadó nyilatkozat.

De szerintem felelőtlenség beindult szüléssel 160km-t utazni.(szerintem konkrétan a baba veszélyeztetése),de hát a te dolgod,a te életed, neked kell feldolgozni ha baj lenne.

ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mind a 2 szülésem 3 óra volt. Biztos nem indultam volna el ilyen hosszú útra. Ha mindenképpen ott akarsz szülni, keressetek lakhatási lehetőséget ott az utolsó hónapra.
ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is necces így. Mi odaértünk volna a kisfiammal simán, de több ismerősöm, többek között a szobatársam is a gyerekosztályon, összvissz 3 óra alatt szülte meg az első babáját. Én inkább vennék ki szállást a helyedben, ha ott szeretnél szülni.
ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Te hol olvastad első válaszoló,hogy orvost választottam? Nem orvost, kórházat! El kellene olvasni a kérdést,mielőtt válaszolsz.
ápr. 11. 13:10
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

nem 1es vagyok...

te írtad:

"de a dokimmal egyeztettünk róla és mehetek oda szülni"

nekem is az jön le, hogy a dokihoz mész, nem a kórházhoz.

Egyáltalán a kórházzal le van beszélve? Nálunk pl befogadó nyilatkozat nélkül elküldenek, hacsak nincs már kinn a feje.


Én biztos nem mennék el 160 Km-t vajudva. Nekem pl az első gyerek az első fájástól 1,5 órára meglett.

ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is felelőtlenség...
ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor fognak ellátni befogadó nélkül, ha tényleg az utolsó pillanatban állítasz be. Ha ott úgy ítélik meg, hogy még hazaértek a miskolciba, akkor el fognak küldeni, és simán megszülhetsz a kocsiban. Inkább vegyél ki vmi szállást Debrecenben, és csak akkor indulj a kórházba, ha már 3-5 perces fájásod van.
ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha leszel olyan szerencsés és nem a kocsiban szülsz meg vagy a kórház ajtóban akkor is gyönyörű lesz a hazautazás...

Egy újszülött csecsemőnek és egy gátvarott/császáros anyukának 160 km a szép sima magyar utakon...gratula

ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem vajudva elég volt 20 percet autoznom, rossz volt az egész út.

És nem mellesleg éppenhogy beertunk, pedig otthonról úgy indultunk el, hogy ebből tuti nem lesz szülés csak órák múlva...

ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Bármi lehet út közben. Kaphatsz defektet, lehet baleset miatti útzár… felelőtlenség vajúdva ennyit utazni. Pár héttel szülés előtt vegyél ki szállást.
ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!