Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki messzebb indult el...

Ki az aki messzebb indult el szülni? Simán oda értetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Debrecenbe kellene majd eljutnom szülni, 160 km tőlünk. Miskolchoz tartozom de a dokimmal egyeztettünk róla és mehetek oda szülni. Azt mondta mivel első terhességem ezért simán oda érek, de honnan tudom mikor induljak majd el? Néztünk egyébként kiadó szállásokat is, a biztonság kedvéért de ha nem muszáj akkor nem költöznénk fel..

ápr. 11. 12:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Felelőtlenség! 10perces fájjásokkal indultam. 5km-er után 5percessek lettek 45kmre volt a kórház mire oda értünk 3percesek voltak. Had ne mondjam milyen csodás út volt befelé azt hittem ott szülök meg a kocsiba.

Illetve ahogy irták iszonyat nehéz lenne a haza út egy csecsemnek és egy frissenszűlt anyukának! Ezt nagyon gondold még átt. Illetve az is benne van a pakliban mivan ha koraszülött lesz.

ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem indulnék el semmiképpen ekkora távra már beindult szüléssel. Egyszerűen nem tudhatod, hogy neked milyen lapot oszt a sors, simán benne van a pakliban, hogy gyorsan jön a baba, és akkor még nem beszéltünk arról, hogy bármilyen komplikáció is felléphet. Vagy a másik véglet, hogy elhúzódó szülésed lesz, mint az én elsőm - 28 órát vajúdtam, az első 10 óra után bementünk a kórházba, mert úgy éreztem, hogy itt az idő, rendszeres és erős fájásaim voltak, erre bent gyorsan lehűtöttek, hogy ez a tágulás még semmi, nyugodtan menjek haza és jöjjek vissza később...

Nem mellesleg borzalmas érzés menet közben vajúdni, mi kb. 10 percre lakunk autóval a kórháztól, de minden kátyú 100x-osan felnagyította a fájdalmamat, alig vártam, hogy végre kiszállhassak.

Na szóval 1 szó mint 100, hidd el, intézz szállást magatoknak, neked is sokkal nyugodtabb lesz lelkileg.

ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Szia, én se ott szültem ahova tartozok hanem ahol a dokim volt az osztályvezeto főorvos (igaz ez csak 50kmre van) de mi úgy beszéltük meg hogy be kellett feküdnöm a 40. héten így fixen sikerült ott lennem abba a kórházba.

Esetleg ezt beszéld meg vele hogy a kiírt napon vagy előtte be tudnál e feküdni. (Tudom nem jó én se szívesen feküdtem be, de legalább fixen "odaaértem").

ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

13

Ez mikor vol?

2021 előtt gondolom...

Ha nem akkor a dokit súlyos törvényeket szegett meg...

Kivéve ha nem volt befogadó nyilatkozatot és papíro más orvos vezette le a szülést...erről még nő comment....undorító

ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
1,5 lkm-re lakunk a kórháztól, de így is egy örökkévalóságnak tűnt az út, pedig nem is voltam benne biztos, hogy ez már a szülés, és csak 8 órával később szültem.
ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%

14es irigy vagy? 😀 Neked nem mindegy? Ja nem mert unatkozol otthon és valakin le kell vezetni a feszkót.

1 hónapja volt.

ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 36+4 este elfolyt a magzatvizem, a dokim közölte, hogy hívjunk mentőt, mert fekve kell szállítani. 40 km tőlünk a kórház, de bőven sok volt. Hazafelé pedig minden egyes úthibánál/csatorna fedőnél ordítani tudtam volna, annyira fájt, kész rémálom volt a hazaút. El sem tudom képzelni, hogy 160 kmert kellett volna aszalódnom a pelenkában a gátsebemmel.. lehet, hogy félúton inkább kifeküdtem volna az út közepére..

Ha mindenképp máshol akarsz szülni, akkor valóban jobb ötlet szállást keresni ott. Bár én még 4 hét után is alig bírtam autóba ülni, annyira fájtak a varratok.

ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!