Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor találkoztál először a...

Mikor találkoztál először a gyerekorvossal? Még szülés előtt?

Figyelt kérdés
Felhívtam telefonon azt a dokit, akit szeretnénk majd a gyerekünk orvosának, majd kérte, hogy a héten menjünk be hozzá személyesen. Ilyenkor csak felveszik az adatainkat vagy vigyem magammal az eddigi leleteimet is, kiskönyvet stb? Lehet buta kérdés, de meglepett, mert azt hittem hozzá majd csak a babával kell menni.
ápr. 15. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mivel ő (volt) a mi háziorvosunk is, igen, találkoztam. 😃
ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem körzetes, akkor beírja magát a kiskönyvbe, neki fognak a kórházból jelezni, hogy haza adták a babát. Alapokat kérdeznek ilyenkor csak.
ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a gyerek születése előtt találkoztunk vele. Vidd a kiskönyvet, ott majd kitöltik a gyermekorvosra vonatkozó részt.

Nekem amúgy anno azt mondta a védőnő, hogy ezt nézik a kórházban és ha nincs megnevezett gyermekorvos, akkor addig nem adjàk haza a gyereket, amíg pótolva nem lesz. Nem tudom ez mennyire igaz.

ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok. Én előre megkérdeztem a védőnőt, nekem azt mondta, ha a körzetes gyermekorvoshoz szeretnénk menni, nincs jelentősége a kitöltésnek, automatikusan hozzá fogunk kerülni.

Ez akkor lehet gond ugye, ha nem hozzá szeretnénk menni majd.

ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem a körzeti orvosotok, akkor a 36.hétig kell kitöltenie a kiskönyvet is (benne van)
ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miután hazajöttünk, nagyon hamar kijött hozzánk a védőnővel együtt, gondolom leadják nekik, hogy baba született a körzetükben, mert én előre nem kértem fel és nem is beszéltünk.
ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ezek szerint neked előtte is kell menni.

Hozzánk a születést követő héten jött. Pénteken született szerdán jött ki. Utána meg már nekünk kellett menni. Az admin adatokat nálunk a védőnő indtezte.

ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En mentem elotte is kiskonyvvel.
ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miután megszületett és eljött hozzánk
ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekünkkel bementem hozzá a 36. hét környékén, bemutatkoztunk, kitöltötte a kiskönyv rá vonatkozó részét. A másodiknál csak e-mailt írtam, hogy jön a következő, szeretném, ha ő lenne a gyermekorvosa, így a kiskönyvet a védőnő töltötte ki. Azt mondta, hogy mivel ő a körzeti gyermekorvos, ezért nincs ennek nagy jelentősége, ha nem nyilatkozom másként, automatikusan ő lesz az orvosa. Amikor tudtam, mikor engednek haza a kórházból, írtam egy e-mailt, kértem egy időpontot és akkor bementünk hozzá. A régi körzetes gyermekorvos még házhoz járt a kicsi babákhoz, a mostaninál be kell vinni.
ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!