Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor találkoztál először a...

Mikor találkoztál először a gyerekorvossal? Még szülés előtt?

Figyelt kérdés
Felhívtam telefonon azt a dokit, akit szeretnénk majd a gyerekünk orvosának, majd kérte, hogy a héten menjünk be hozzá személyesen. Ilyenkor csak felveszik az adatainkat vagy vigyem magammal az eddigi leleteimet is, kiskönyvet stb? Lehet buta kérdés, de meglepett, mert azt hittem hozzá majd csak a babával kell menni.
ápr. 15. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szülés előtt. Kiskönyvvel bementünk, bele is írta az adatait meg kérdezte, hogy mikorra várjuk a babát és mi lesz a neve.
ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szülés előtt

A kis könyvben benne volt hogy 36.hét előtt választani kell ha nem a körzetishez akarom vinni és én nem oda akartam ahová utca szerint tartozunk.

Szóval bementem előtte rendelési időben, megkérdeztem vállal e majd minket,bepecsetelt a kis könyvbe és ennyi. Mikor megszületett utána kellett hozzá bevinni mert ő nem jár ki házhoz.

ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a körzeteshez mentem, de így is be kellett menni. Ő is bírta magát a kiskönyvbe, felette az adatokat, családi anamnézis vett fel (milyen krónikus betegségek vannak a családban, allergiák stb..), a rendelőnek van Facebook profilja és messemgeren lehet az asszisztenssel kommunikálni, azzal a profillal is akkor jelöltek be.
ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!