Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek nélküli terhesség?

Tünetek nélküli terhesség?

Figyelt kérdés

Tünetek nélküli terhesség létezik?


Helló. 2 gyermekes anyuka vagyok. Kisebbik lányom még komfort szopizik. A mensim vissza tért másfél év kihagyás után, ami természetes, ujevkor jött meg elsőnek újra. 32 napos ciklusok voltak, rendszeresen.

Azonban ebben a hónapban, 6.ára vártam de nem jött meg. Menzesz után 6 és 7 nappal teszteltem, de negatív lett mindkét teszt..

Arra gondolok h terhes vagyok, de nincsenek nagyon tüneteim. Első két gyerekemnel erre az időre megmozdulni nem bírtam a lustaságtol, és rosszullétektől.

Amit érzek, annyi mintha picit teltebb lenne a cicim, de nem fáj, nem érzékeny, sokat vagyok puffadt, kicsit mintha a hasam alja nagyobb lenne, vaskosabbnak érzem a csípőm és állandóan éhes vagyok. Az elmúlt egy hétben 3kgt híztam de én nem vagyok erre alapból hajlamos. Én 36 kiló vagyok (tudom tudom...)

Eddig mindig csak terhesség alatt híztam.

Csütörtökre van már időpontom dokihoz, nőgyógyászatra.

Voltam hónap vége felé teljes laborban, nincs semmi bajom, vitaminhiány sincs, annyit mondott a doktornő hogy egy kereszt genny volt a vizeletemben.

Lehetséges hogy emiatt késik a menzesz, a genny miatt? Vagy a baba okozza azt amit gennynek láttak? Előre is köszi, és kegyszi a kötekedők kíméljenek 👌


ápr. 15. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha negatív a teszt nem vagy terhes.
ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, akkor nem vnagy a valószínüsége a terhességnek, kivéve, ha a cikluson belül késön lettél terhes. Csinálj még egy tesztet, ha az is negatív, akkor nem nagy az esélye.
ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem max 140 cm magas vagy a 36 kiló rettentő kevés, az is bezavarhat a ciklusodba.
ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, mire gondoltok, mi Állhat a késés hátterében? Lehet beteg vagyok nőgyógyászati szempontból?
ápr. 15. 22:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz lenne ennyiből megmondani, hogy mi okozza, de sok oka lehet. Amíg negatív a teszt én teljesen kizárnám a terhességet.
ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A nő életében vannak olyan hónapok hogy nincs ovu, vagy jól kicsúszik.

Amúgy lehet hogy tényleg a súlyod a probléma.

ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Negatív tesztek mellett miből gondolod, hogy terhes vagy?🙄

2 gyerek után már azt is tudhatnád, hogy pár hetes terhesen, ha 1 hét alatt felszalad 3 kiló, az biztos nem a terhességből van. Szóval eddig nulla arra utaló jel van, hogy terhes lennél.

Hogy miért nem jön meg? Ilyen súllyal csoda, hogy egyáltalán van bármilyen ciklusod.

ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tünetem nem volt, csak nem jött meg.


Negatív a teszt, szóval nem vagy terhes

ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha 150 cm vagy, ahhoz is rettenetesen keves a 36 kg. Lehet ez is problema.
ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vagy a szoptatás... Amígy csak komfortból is, de szoptatsz, termel tejet a szervezeted. Ami viszont simán befolyásolhatja a ciklusod. Azért, mert eddig nem tette, nem mondhatjuk azt, hogy sosem fogja.
ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!