Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek nélküli terhesség?

Tünetek nélküli terhesség?

Figyelt kérdés

Tünetek nélküli terhesség létezik?


Helló. 2 gyermekes anyuka vagyok. Kisebbik lányom még komfort szopizik. A mensim vissza tért másfél év kihagyás után, ami természetes, ujevkor jött meg elsőnek újra. 32 napos ciklusok voltak, rendszeresen.

Azonban ebben a hónapban, 6.ára vártam de nem jött meg. Menzesz után 6 és 7 nappal teszteltem, de negatív lett mindkét teszt..

Arra gondolok h terhes vagyok, de nincsenek nagyon tüneteim. Első két gyerekemnel erre az időre megmozdulni nem bírtam a lustaságtol, és rosszullétektől.

Amit érzek, annyi mintha picit teltebb lenne a cicim, de nem fáj, nem érzékeny, sokat vagyok puffadt, kicsit mintha a hasam alja nagyobb lenne, vaskosabbnak érzem a csípőm és állandóan éhes vagyok. Az elmúlt egy hétben 3kgt híztam de én nem vagyok erre alapból hajlamos. Én 36 kiló vagyok (tudom tudom...)

Eddig mindig csak terhesség alatt híztam.

Csütörtökre van már időpontom dokihoz, nőgyógyászatra.

Voltam hónap vége felé teljes laborban, nincs semmi bajom, vitaminhiány sincs, annyit mondott a doktornő hogy egy kereszt genny volt a vizeletemben.

Lehetséges hogy emiatt késik a menzesz, a genny miatt? Vagy a baba okozza azt amit gennynek láttak? Előre is köszi, és kegyszi a kötekedők kíméljenek 👌


ápr. 15. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Mi a fene van veletek? Dunàt lehet rekeszteni az ilyen kérdésekkel.... Megjött de....negatív a teszt de... Szánalmas komolyan.


Most lehet jönni h van aki menstruál terhesség alatt meg képzeld van akinek negatív a teszt. Unalmas .... ennyi ostoba nőt

ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11es örülünk hogy te mident is tudsz. Anyukádnak otthon pattoghstsz így, de kinek hiszed magad hogy ismeretlenül sertegethetsz más nőket? Te sosem voltál bizonytalan? Mit nem értesz? Aggódom magamért mert, szeretek élni és fél kéne ne élnem a gyerekeimet. Írtam, nem hogy megyek nőgyógyászatra. Nem????

Vagy baj van a szovegertessel? Légyszíves ne állj belém, gorgess tovább és szállj magadba. Mert ha ilyen arrogáns stílust használsz, könnyen lehet hogy valaki belemaszik a képedbe és bele verdes. Puszi

ápr. 17. 06:10
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda stilus :D

Teljesen igaza van #11-nek, mindig ledöbbenek ilyen kérdéseknél, hogy mennyi buta ember vállal gyereket. Már bocsi, de ha negatív tesztekkel a kezedben ilyen kérdést írsz ki nem lehet sok eszed.

ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

a 12# kommentedig még meg is sajnáltalak ahogy aggódsz.

Itt elég szépen elástad magad, csak szólok.

ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!