Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 hetes terhesség esetén...

6+1 hetes terhesség esetén 11mm petezsák, 3 mm szikhólyag?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruáció szerint 6+1 napos terhesen voltam ultrahangon, ahol az orvos 11,7 mm szabályos petezsákot, benne 3 mm ép szikhólyagot látott. Embriót nem. A mérete alapján azt mondta, ez maximum 4-5 hetes terhesség.

Màrcius 3-án volt az utolsó menstruációm első napja, az ovulációm pedig március 22-én. A terhességi teszt március 31-én lett pozitív.

Most akkor hogy számoljak?Mert nekem sehogy sem jön ki a 4-5 hét.. valami baj lehet? Nem kellene már embriónak, szívhangnak lennie?

Tudom hogy van egy millió ilyen kérdés, biztosan lesz itt is valaki aki elküld az anyámba, nyugodtan.. de ettől én még halálra aggódom magam a 2 hét múlva esedékes kontrollig.. :(

(nyilván első baba lenne, kb száz éve vártunk Rá..)


Köszönöm ha tudsz segíteni!



ápr. 16. 07:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
3-as, nem tudom, én mindenkinek zöldet nyomtam.
ápr. 16. 14:12
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fontos. Szurkolok. Ha eszedbe jut írj, hogy volt.
ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Rendben, írni fogok. Köszönöm szépen!🥰
ápr. 16. 16:58
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
6+0 nekem még nem volt szívhang és az orvos is azt mondta minden rendben. 2 hét múlva kellett vissza mennek akkor már volt.
ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyre többen mondják nekem ugyanezt, 1 hét múlva megyek, addigra remélem minden rendben lesz majd!
ápr. 22. 08:09
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, mi lett veled? Majdnem ugyanebben a cipoben jarok.
máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rá 2 hétre hivott vissza a doki, 7+1-nek mérte, tökéletes méretekkel, erős szívhanggal. :) Ma vagyok 8+2, eddig minden rendben!
máj. 7. 13:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök 😊
máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!