Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges terhesség negatív...

Lehetséges terhesség negatív tesztek mellett? 44 napja késik, de 3 teszt is negatív, mind más.

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 15 éve van menzeszem. Mondig 28-33 napra jött meg, sosem volt ez probléma, orvos is tudja, sosem mondta, hogy baj lenne. A legtöbb eddig 37 nap volt. Évente járok rákszűrésre, most voltam 2 hónapja, P2 lett.

Teljesen véletlen most voltam vérvételen is, picit magasabb a koleszterinem, de nem vészes.(167cm, 59kg vagyok) Minden más rendben. Nem élek stresszes életet, van egy gyermekem, 2,5 éves. Ciklusaim ugyanolyanra beálltak, 3hóval szülés után, azóta is ok volt minden. Elsőre összejött anno, és 28.napon pozitívat teszteltem.

Na most jön a lényeg(bocsi 😅) jelenleg 44 napja késik a menzeszem, teszteltem 36.napon, 38, 39 napon. Mind negatív lett. 38-38.napon kicsit görcsölgettem, gondoltam megjön. De semmi azóta az is elmúlt. Mellem nem fáj, semmi tünet. 2 napja mintha enyhe hányingerem lenne néha, de sztem már csak bebeszélem.

Holnap reggel csinálok tesztet, és bejelentkeztem orvoshoz is, de kíváncsi lennék létezik-e, hogy mégis terhes legyek?

Azt kihagytam, hogy megszakítással védekezünk, nem tervezzük a babát, de nem esünk kétségbe, ha becsúszik.

Ha mégsem terhes vagyok, milyen betegség okozhatja a késést? Kicsit félek, hogy nagy a baj, jobban örülnék, ha mégis baba lenne..



ápr. 17. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon-nagyon ritka esetben előfordul, de mivel neked már van egy gyereked, akinél volt pozitív teszted így kizárt. Úgy tűnik nem terhesség miatt van a késés.

Néha előfordul, hogy kimarad egy vérzés, teljesen normális. Ha a következő esedékes sem jönne meg, akkor fordulj orvoshoz.

ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem!
ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!