Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt minimális vérzése...

Akinek volt minimális vérzése 2.trimeszterben, mitől volt?

Figyelt kérdés

Törlésnél vettem észre, max.fél cm átmérőjű pötty, de inkább kisebb. Ha nem nézegetem betegesen, észre se veszem.

Ennyivel nem akarok kórházba rohanni, mert kiröhögnek, de mindenen is parázom. Vérzésen legalább már nem kellett, mert 9hetes kora óta nem volt.

A gyomrom fájt egész nap, de alhasi görcsöm nincs. A babám pont annyira aktív, mint máskor. Dopplereztem, szívhang is a szokásos. De mitől lehetett ez?☹️



ápr. 19. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak egy ér elpattant. Nekem az első terhességemnél volt az, hogy a 18. héttől rendszeresen egy tűhegynyi vérpöttyöt találtam a tisztaságin. Volt hogy hetente, volt hogy pár naponta. Én felkerestem a dokimat, nem látott semmit. Ő azt mondta szerinte aranyér okozta, de biztos vagyok benne hogy nem és a hüvelyből jött. Aztán 1x pont a vizsgálat előtt pisilés után törlésnél jött egy törlés vér, ez már látható mennyiség volt. Nagyon megijedtem. Konkrétan semmit nem talált és nem is ismétlődött. Ezek az apró pöttyök végigkísértek, nem tudom a mai napig mi lehetett.:D Most a második terhesség alatt volt hematóma, na itt viszont ömlő vér volt, de az oka is megvolt.

Majd biztos jön más vélemény is, nem tudom hogy ha ügyeletbe jött volna megnézetem e, nálam hétköznap volt így felhívtam a dokim.

ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem az elején volt egy csepp vér, akkor is ügyeleten voltam, nem derült ki mitől. 1 héttel később hematómám lett, ami végig kísérte az 1.trimesztert, szóval akkor elég sok időt töltöttem ügyeleten. Azóta viszont nem volt vérzés. Pedig az 1.genetikain kiderült, hogy a lepény fedi a méhszájat, de a 2.szerint már jó helyen van. Egyébként van méhszájsebem is, meg minden egyebem, ami esetleg okozhatná, de szerencsére eddig semmi nem volt, ezért ijedtem meg.

Utoljára tegnap voltam a nődokinál, de ő nem néz semmit, csak egy gyors szívhangot. Szóval lepény leválástól, méhszáj nyílástól, ilyesmitől félek.

Egyelőre én is csak érpattanásban bízom, de ha még lesz, akármilyen kicsi, bemegyek, mielőtt megőrülnék.

ápr. 19. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lepény felsőrésze kezdet leválni, dőlt a vér. Jól mondja az 1-es. lehet hogy valami ér, de mivel nekem ennél a terhességnél már 6 hetesen volt haematomám, ami felszívódott, igy óvatosabb voltam, ennek ellenére történt. Visszatapadt. De feküdnöm kellett, csak WC-re mehettem ki. heteken keresztül.Utána kelhettem fel, de nem cipekedhettem.
ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3! Jaj! Ne ijesztgessetek! Vagyis, de, hát én kértem, csak nekem pont az a fura, hogy pont nem csináltam semmit. Illetve előtte bekötöttem a cipőmet, ami már önmagában rohadt fárasztó😂 De ennyi. Amikor meg gyalogolok sokat, cipelek, vagy bármi megerőltetőbb, akkor nem volt semmi.

Nem volt előjele?

ápr. 19. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lepényleválásnak nincs előjele, és akkor ömlik a vér. Nyugi, tuti nem az.
ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5! Ok.,akkor eddig jól állunk 😁

Szerintem a végére valami diliházban fogok kikötni. Én nem tudom, mások hogy bírják ki, hogy egy problémás terhesség után még egyet, vagy többet vállalnak és nem őrülnek meg.

ápr. 19. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességnél én is állandóan vérezgettem, de nem kicsit. Sose derült ki mitől. Ha ilyen volt feküdnöm kellett, magnéziumot szedni.
ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4 nem. Egyszer csak olyan volt mint ha megnyitották volna a csapot picit. Az uram halálra rémült. Én csak utána borultam ki. Jobban bírom a stresszt nála.Délelőtt volt, a gyerekek bölcsi, ovi. Ez volt a szerencsém.
ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!