Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fura dolog egy magzat részére...

Fura dolog egy magzat részére keresztszülő felkérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogjuk bejelenteni anyák napján a kisbabánk érkezését a családnak, és mivel amúgy is anyák napja a párom arra gondolt készülhetne már úgy az ajándék a keresztszülőknek,hogy ezzel jelezzük feléjük,hogy szeretnénk őket keresztszülőknek? Nem korai ez még?

ápr. 22. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai.
ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Mi mind a 2 gyereknek még magzat korban kértük fel a keresztszülőket.

De 36, 38.héten.

Szóval én is elég korainak tartom még.

ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha most fogjátok bejelenteni a családnak, 12 hét körüli mégcsak a magzat. Szerinted?!
ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Elsőnél én 7 hónapos terhes voltam, mikor felkértük.

A másik kettőnél talán már meg is születtek...


Szerintem is korai.

ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
MIért kell az anyák napjának másról szólni, mint az ünnepelt?
ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Ne anyák napján jelentsétek be, kérlek. Tiszteljétek meg azzal mindketten az edesanyatokat, hogy nem veszitek el tőlük az ünnepet.

Keresztszulot meg 99%-ban a terhesség alatt választ az ember.

ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyrészt az anyáknapjának semmi köze a keresztszülőséghez, mi ilyenkor Anyukáknak, Nagymamáknak veszünk virágot, másrészt amiatt is korai, mert még akár a gyerek születéséig is történhet bármi a kapcsolatotokkal. Érdekes módon amelyik barátnőmnek először elmondtam, hogy babát várok még novemberben és együtt izgultuk végig az első 12 hetet most már valamiért alig beszélünk. Én júliusra vagyok kiírva, pont hétvégén találtunk egy cuki felkérő rugit, de valószínű majd csak akkor adjuk át mikor megszületett a baba és eljönnek meglátogatni. Pedig még ősszel szeretnénk megtartani a keresztelőt amíg jó idő lesz :)
ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Tegnap is írtál ki kérdést, ha jól emlékszem, 6 hetes terhes vagy. Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaggggggggggggggggggggggggggggggggggggggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyon korai.
ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

De miért ne lehetne megmondani anyáknapján a szüleinek nagyszüleinek, hogy jön a baba.

Az én szüleimnek és anyóséknak ez óriási boldogságot okozott.

Miért venné el ezzel az anyák napja részét? Egy normális anya karácsonykor, születésnapján, anyáknapján is sír a boldogságtól, hogy a gyerekének gyereke lesz.

Az én anyám pont kórházban volt és ott mondtam meg neki. Iszonyúan boldog lett tőle.

6

Te utálod a gyerekedet, hogy anyáknapján nem tudhatod meg a nagy hírt?

ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
9es azt a hozzászólást én sem értem, szerintem nincs nagyon öröm egy anyukának, mint mikor megtudja, hogy nagymama is lesz most már :)
ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!