Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy csalónap terhesség alatt...

Egy csalónap terhesség alatt belefér?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok, a hétvégén lesz a szülinapom.


Terhességi cukorbetegségem lett, tartom is a diétát rendesen, viszont nagyon kívánom már hetek óta a kedvenc hamburgerezőnk burgerét és a Box Donut fánkjait. Legjobb barátnőm mondta, hogy tartsunk egy "csalónapot", szülinapom alkalmából.

Régen nagyobb diétákat tartottunk nyár előtt, alattuk csináltuk ezt, hogy volt egy nap, amikor nem számítottak a kalóriák, makrók, egyebek. Ettük, ami jól esett, aztán másnap olyan bűntudatunk volt, hogy újra folytattuk a diétát teljes erőbedobással.


1 ilyen nap belefér, így a vége felé?

A terhességemmel, babával amúgy minden rendben van, én is jól érzem magam, nincs semmi panaszom, csak néha kikészít, hogy nem ehetek olyat, amit tényleg szeretek.


ápr. 22. 21:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben biztos, hogy nem tenném ezeket egy napra, szerintem nem tenne jót a cukrodnak így egyszerre.
ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Csak pont az lenne a lényeg, hogy sem előtte, sem utána nincs csalás, falatozás, sóvárgás. Az agyamnak is könnyebb volt régen így, hogy tudtam, azon az egy napon lehet, de utána már nem.
ápr. 22. 21:49
 3/51 anonim ***** válasza:
97%
Azért ez nagyon nem azonos egy diétával. Itt még nagyobb bűntudatod lenne másnap. Pár hetet kell már csak kibírnod, utána utólag bepótolod. Én biztosan nem mernék kockáztatni.
ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Nem ehetek, amit szeretnék, szóval számomra ez ugyanolyan, mint egy kínkeserves diéta, csak itt nem a 36-os méretet kapom a végén, mint eredmény. :D

(de remélem, lassan az is visszatér)

ápr. 22. 21:57
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem. Cukorbeteg vagy könyörgöm.
ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés. Megéri kockáztatni?
ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Se a magad, se a babád egészsége nem ér ennyit. UGYE?
ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
A babával minden rendben, velem is, nem gondolom annyira nagy kockázatnak azt, hogy eszem a szülinapomon egy kis édességet, szénhidráttal... Nem hányásig tervezzük inni a feleseket egy kocsmában.
ápr. 22. 22:04
 9/51 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem csak egy újabb fogyókúra. CUKORBETEG vagy. Ha bezabálsz, és elszáll a cukrod, az rád és a babára is komoly következményekkel járhat.
ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
96%
#4 Szerintem a válaszoló arra gondolt, hogy itt nagyobb a tét, mint egy szimpla diétánál. Mikor látogatási tilalom alatt kórházba kerültem nem tudtam tartani a diétát, mert sajnos ott nem érdekelt senkit, hogy miket bír el az egyéni érzékenységem. Akkor azt mondta a diabetólógus, hogy nem azon a 4 napon múlik, de én végig izgultam, hogy ki tudja mit okozott, mert sajnos 10 felett is mértem abban a pár napban. Te tudod mennyire bírja el a lelkiismereted, ha esetleg gond lesz belőle.
ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!