Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34.het utani korababa?

34.het utani korababa?

Figyelt kérdés

34.het utan mar fejlett a tudo?

Ilyenkor meg lehet valami baj ha hamarabb szuletik meg a baba?

Ilyenkor meg visszatartjak a szulest?



ápr. 28. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mások többet is feküdnek, mégis megszülik.
ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor jo 😀 akkor biztos sikerulni fog nekem is
ápr. 29. 14:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a fekvés itt Magyarországon, de ebbe nem megyek bele, mert off.:D Igen, megszülni biztos sikerülni fog, viszont az nem valótlan félelem, hogy legyengült lesz utána. Nekem van barátnőm, aki feküdt vagy két hónapon át szülésig és bizony utána nem bírt volna lábra állni, hogy ellássa a gyerekét, nagyon nagyon gyenge volt. Én csak pár hétig feküdtem a második trimeszterbe, de totál lenyomott, WC-ig nem bírtam volna menni már nemhogy még a többi. Úgyhogy ez nem valótlan, de kérdező szépen lassan visszarázódsz, illetve hátha megjön lassan az orvosok esze is és szépen felkelhetsz mostmár. Progeszteront kaptál a rövidülésre?
ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen progeszteront hasznalok.
ápr. 30. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!