Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van tapasztalata 27....

Kinek van tapasztalata 27. -28. heten szuletett babaval?

Figyelt kérdés

Most vagyunk 27+1 naposak, sajnos ugy nez ki max 1 hetet tud meg bent maradni, a reszleteket most nem irnam le, igazabol nem is az a lenyeg, mar itt vagyok a korhazban.

Arra lennek kivancsi, hogy akinek szuletett ilyen koran gyermeke, mi lett vele? Eletben maradt e, egeszseges e, meddig kellett korhazban maradni stb

Koszonom



2019. ápr. 13. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem később születtek az ikreim (34 het, 2 kg). Az egyikük ennek ellenére súlyos károsodásosat szenvedett.

Ismerek sok 28 het körül született babát, családban is vannak többen, van aki mar felnőtt. A skála széles. Van rengeteg makkegészséges köztük. Van, akinek kisebb bajok maradtak hátra, van akinek nagyobbak es van aki sajnos elvesztette a harcot. Remgeteg dologtól függ ez. Van-e bármilyen alapbetegsége, koraszülés oka, körülményei, pic hozzáértése, tüdőérlelő stb. Es persze a szerencse. Bízni kell a legjobbakban, szuperek az esélyei egy ilyen időre született korababának, persze kemény küzdelem lesz.

2019. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem szerencsére nincs tapasztalatom, de nagyon szurkolok a pici babátokért! Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek. Mekkora most kb a pici? Mert a koraszülöttek túlélési esélye a születési súllyal arányosan változik.
2019. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húgom 14 évvel ezelőtt a 28.hrten született lepenylevalas miatt. 900grammal.2honapot volt kórházban, semmi nem maradt neki vissza hal istennek. Elég érett is, 9evesen már menstrualt. Szóval nincs lemaradva. És jó husi is. Kitartást nektek! Az eleje azért nem volt könnyű a szüleinknek.
2019. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok kedves kérdező? Remélem minden rendben.

2-es voltam

2019. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sokat varatott magara a dolog, masnap vagyis 27+2-n megszuletett a kislanyunk, azota aPIC-en van. A korulmenyekhez kepest jol van, de meg hosszu ut van elottunk, csak azon izgulok, h egeszseges legyen🙏🏻
2019. ápr. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!