Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit vesztek...

Milyen babakocsit vesztek babátoknak? Képet linkeltek mellé?

Figyelt kérdés

Én jövőre szülök,de nem tom h milyet vegyek...

7+1km


2010. nov. 13. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha még egyszer szülnék ilyet vennék.

[link]

2010. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van!Tavasszal eladó lesz :)


[link]

2010. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó..mennyiért a0dod majd el?
2010. nov. 14. 09:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi tako jumper x multifunkcionális babakocsit vettük, pont a múlt héten. Képet nem tudom h. kell linkelni, de ha beírod a googlbe, akkor meglátod. Nagyon nagyon tudom ajánlani. Mi előre kinéztük, és neten megrendeltük, így 20 ezerrel olcsóbb volt. Van hozzá mózes, sport rész, külön meglehet venni a babahordozóját, mi megvettük, és ez mind a vázra rögzíthető. Felfújhatós masszív kerekei vannak, az első kettős bolygós. Álom a rugózása.( én emiatt szerettem főleg belé)

Csak ajánlani tudom.

Ja, és óriási a színválasztéka.

33hkm

2010. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Írtam Neked privit!
2010. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezt a babakocsit vettük. Felesleges méregdrága babakocsit venni szerintem, mivel nem használja évekig.

2010. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban felesleges drágát venni,főleg ha nem használja ki a baba a kocsit.Viszont ha akartok több gyereket, akkor hosszú távon megéri beruházni egy drágább, masszívabb, több funkciós babakocsira, mert könnyebbé teheti kicsit az életed. Mi így gondolkodtunk, és színben is unisex babakocsit választottunk, ami a köv. babánkat is ki tudja szolgálni.

33hkm

2010. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi is ezt [link]


néztük ki, csak sajnos elég nehéz kocsi, így nem tudom a másodikra felvonszolni, főleg ha még a baba is benne lesz.

Úgy néz ki, mi ezt vesszük meg.


[link]


Vagy ezt:


[link]


Annyira egyik sem tetszik, de nagyon praktikus és kényelmes a babának. Ja és a babadiszkont áruházban most akciós.

Márciusban jön a kislányunk, de már a hétvégén megvesszük valószínűleg.

2010. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!