Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen korai táppénzt...

20 hetesen korai táppénzt kérni az orvostól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok veszélyeztetett terhes, nincs semmi problémám, de egy gyógyfürdőben dolgozom és most még elviselhető a levegő, de nyáron nagyon párás meleg szokott bent lenni és nem hiszem hogy jól fogom viselni. Kiírhatnak ezzel az indokkal? Nem hiszem azt sem hogy különösebben egészséges amúgy az ottani levegőt szívni napi 8 órában.
máj. 13. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a magándokim alapból megkérdezte mindhárom terhességnél, hogy szeretnék e táppénzre menni. Magándokinál lehet simán intézni.
máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha úgy érzed menj nyugodtan.

A doki+védőnő nálam is első alkalommal már kérdezte a táppénzt. Én meglepetten pislogtam 😅 Mondtam, hogy azért még nem szeretném (nem magán doki)

Azóta pont most elmentem táppénzre 22 hetesen. Itt jött el a pont, hogy eddig volt komfortos, ez van. Doki rezzenéstelen arccal kiírt, gratulált a babához és ennyi.

Egy gyermekem lesz, dolgoztam előtte 16 évet a cégnél, férjen már bele szerintem...

Nálunk is nagyon meleg van, sok a stressz a májusi időszakban, elkezdtem rosszul aludni is, így reggel nem is tudom kivakarni magam az ágyból "indulás időben".


Ezt neked kell érezned, ne foglalkozz másokkal, boldog babavárást :)

máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima dokik többségénél is lehet intézni..
máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz ezzel semmi gond. Van aki rögtön elmegy. Tegyél ahogy érzed.
máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát közben eü okok miatt tappenzre vettek úgyhogy lehet hogy már tárgytalan is :/
máj. 14. 04:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!