Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes leszek csütörtökön....

19 hetes leszek csütörtökön. Ma voltam tanácsadáson.8 kg-t hiztam összesen eddig! Nekem rengetegnek tünik! Fölfele könnyen jön de hogy fogom leadni? És hol van még a vége? Addig olyan leszek mint egy tehen!

Figyelt kérdés
Tudom most nem is ez szamit!Probálok vele nem törödni de mindig is kövérnek tartottam magam most pedig nagyon nehéz ezzel megbékélnem!Nektek hogy megy???26 vagyok 155 cm és 57 kg-val kezdtem most pedig 65.5 kg vagyok.Szerintem nem eszek többet mint eddig és probálok sétálni amikor csak lehet(ahogy az idö engedi).
2009. jan. 6. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A szüléssel rögtön le fogsz dobni 10-et. Szoptatásnál is folytatódni fog a fogyás, ha ügyes vagy és a gyerek utáni rohangálás is jó kis konditorna lesz.

Én nem aggódni annyit emiatt a helyedben, de ha nagyon zavar, akkor igyekezz kevesebb szénhidrátot enni, és több zöldséget, húst, tejterméket. Azoktól nem fogsz hízni és még táplálóak is. Az édességeket pedig felejtsd el.

2009. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ne ez legyen a a legfontosabb. Elhiszem, hogy zavarnak a kilók, meg hogy-hogy fogod leadni. Bár tényleg sok a 8 kiló plusz. Kérj tanácsot a védőnődtől, hogy mit egyél és mit kerüljél.

Én úgy vagyok vele, hogy nem az számít, mennyi jön fel, hanem, hogy egészségesek maradjunk mind a ketten. Bár én se szeretnék 20-30 kilót felszedni. :)

19 hetes kismami

2009. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!Én 18 hetes vagyok,6kg-t híztam,de így is 76 vagyok!Most nem az a lényeg,hogy mennyit hízol,ha egészséges babát szeretnél,akkor ne a súlyoddal foglalkozz!Lemegy az később,szoptatás alatt,meg rohangálni valód is lesz bőven!Ez édes teher,ám annyit megtehetsz,hogy több sovány husit és zöldséget-gyümölcsöt eszel!Mozogsz és akkor vizesedni sem fogsz annyira!Én ajánlom a Réka terhes tornáját,nagyon laza és jó!

Boldog babavárást!

2009. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 14 hetes és még SEMMI nem jött rám. A pocakom se nagyon nő, pedig a baba jól fejlődik. Nem tudom mi lehet a baj.
2009. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen 7kg-nál tartottam,most 32 hetesen tartok 9kg-nál.Nem hízunk egyforma ütemben :)
2009. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenki hizik, most en a 17.heten vagyok, es 2 hete Karacsonykor (!!) mar csak 54 kg voltam, normal sulyom pedig 55-57kg szokott lenni. En is hizni akarok.....A pocim is csak ezen a heten kezdett latszani.

Mindenkinek jo babavarast :)

2009. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, majd lemegy. Én 32 hetesen 23 kilónál járok, s nem érdekel, majd lefogyok utánna, de most nehogy már azt nézzem mit ehetek meg s mit nem!
2009. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,ha nem bántanak érte.Én 28hetes vagyok és 12kg-ot hiztam.Ami engem nem zavar,de a védőnőmet igen.És ez megkeseriti a terhességemet,mert igen megalázon tud afektálni.Volt amikor kiprobáltam,azt enni amit ajánlott,ugyanugy hiztam és szinte éheztem.Nem eszem sokat,vagy többet mint eddig,hanem teljesen más az életvitelem.Például azelött hirből nem ismertem a reggelit.És a terhesség eleje óta nem dolgozom,kevesebbet is mozgom.A pocim óriási.Tehát tényleg ne törödj vele,ennek van most itt az ideje.Most fontos a kicsi egézsége,utána ha nem mentek le a kilok,ráérsz gondolkodni.
2009. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!