Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogos a lehet a félelmem?...

Jogos a lehet a félelmem? Normális ez?

Figyelt kérdés
A terhességi jeleim ugyan még megvannak (émelygés, hányinger, mellfeszülés, mensi elmaradás...), de valamiért mégis azt érzem, hogy valami nincs rendben. Nem érzem magam terhesnek. Jövőhét hétfőre (nov.8ra) kaptam időpontot, hogy egyáltalán igazolva legyen a terhességem.
2010. nov. 2. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi ezt biztosra nem tudjuk megmondani!

De az 100% hogy ha idegeskedsz többet ártasz a babának.

Légy nyugodt, minden rendben lesz!

2010. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm sem érezte magát terhesnek és mégis a második babáját várja. A teszt pozitív volt? Akkor nyugi. Majd az orvos igazolja. Van olyan hogy tünet mentes terhesség.
2010. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem magam terhesnek kb. a 16. hétig, amíg meg nem moccant. :) Illetve az elején a hányinger miatt igen, de aztán a 12-16 hét között egyáltalán nem. Akkoriban nem volt se pocak, se tünet, se semmi. Szóval nyugalom! :)
2010. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 31. hétnél tartok, és néha simán megfeledkezem róla. Mondjuk nekem semmilyen klasszikus tünetem nem volt a kezdetekben sem, meg azóta sem. :-)
2010. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a vizsgálaton is túl vagyok végre. Ott tartottam, hogy nem tartom meg, de aztán megláttam őt és abban a pillanatban felerősödtek bennem az anyai ösztönök, hogy ő az enyém, ő az én picikém, akivel minden rendben van. Talán az is közrejátszott, hogy olyan sokan szeretnének gyereket és mindent meg is tesznek érte, de nem lehet és vannak olyanok, akik felelőtlenül vállalnak gyereket. Engem mindig arra tanítottak, hogy legyek őszinte és vállaljam a felelősséget a tetteimért. Pontosan ezt fogom tenni, vállalom a felelősséget a gyermekemért!!!
2010. nov. 9. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!