Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok. Állandóan...

7 hetes vagyok. Állandóan rosszul vagyok (hányinger, hányás).2 napja sűrűn fájdogál a hasam. Mit csináljak? Mennyek inkább táppénzre, vagy dolgozzak nyugodtan?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedjél magne b6-t,az jó hasfájásra,és hellyel-közzel a hányingert is csökkentené.Bár nálam a hányinger megmaradt,de legalább nem hánytam :))

Lehet jót tenne egyébként a pihenés is,és ezt akár táppénz formájában :))

2009. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen helyen dolgozol,és mennyire vagy rosszul.Én mindkét lányommal itthon voltam az első pillanattól kezdve mert annaira hánytam.Jó volt hogy tudtam pihenni amikor a szervezetem úgy kivánta.Próbáld meg beszélni a dokiddal vagy a védőnő tanácsát kérd ki.boldog babavárást.
2009. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szedem a magneb6-ot meg a femibiont, de nem érzek javulást. Sőt az elején még nem hánytam, de már 3 napja igen.
2009. jan. 8. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg a sima B6 vitamint. Én a Magne B6ot nem tudtam szedni abszolút!

Azt nem írtad,hogy hol fáj a hasad! Mert fájhat a sok hányás miatt is!

Viszont ha a méhed fáj, görcsöl, akkor szólj a dokinak!

És igenis pihenj, menj el táppénzre!Most a baba a lényeg, és a te nyugalmad!

Én a 20.héttől voltam táppénzen, mert muszáj volt dolgoznom, hogy meglegyen a 180 napom... Pokol volt, főleg,hogy hajnali 4kor keltem, napi 2 órát utaztam és este fél 6ra értem haza.

2009. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!