Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A homeopátiás gyógyszerkészítm...

A homeopátiás gyógyszerkészítmények valóban használnak szülésnél? Akik használtak ilyet, azok válaszát várom!

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ajánlotta, mert neki segített szülésnél. Egy fénymásolatot kaptam tőle, hogy a 8. hónaptól miből és mennyit érdemes bevenni, s szülés előtt is 10 percenként, a vajúdás alatt. ás is szedett ilyeneket s mennyire volt hatásos. Ismerősöm 4 kg-os babát szült gátmetszés nélkül, természetes úton,s 6 órán belül megvolt a baba. Szerinte a gyógyszerkészítmény segített.
2010. nov. 14. 13:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Akkor én is majd a 36. héttől kezdem el szedni. Csak tényleg az kavart be, hogy hetek nem voltak írva csak a 8. hónap.
2010. nov. 17. 15:55
 22/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, most vettem csak észre, hogy kérdeztél :)

Kecskeméti vagyok, első baba, és úgy néz ki, hogy természetes szülés lesz, mert minden rendben van az orvos szerint. Nem mondom, hogy nem tartok a szüléstől,de nagyon hiszek ezekben a bogyókban. Jövő héten töltöm a 36. hetet, és el is kezdem szedni.

Remélem, jól vagytok, Kellemes Ünnepeket és további jó babavárást Neked!!!

2010. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Semmi gond. Hát akkor messze lakunk egymástól. Én Pesten élek. Nekem is első baba, s én ezen a héten, pont a mai napon léptem be a 35. hétbe. Te mikorra vagy kiírva? Kislány vagy kisfiú? Én végül úgy döntöttem, hogy 37. héttől merem csak elkezdeni, mert voltam szülésfelkészítőn, s mondták, hogy beindíthatja a szülést, ha hamarabb kezdjük el, s ott 37. héttől ajánlották. S mivel veszélyeztetett vagyok, így biztosabb, ha később kezdem el szedni. Nekem még nem mondta a doki, hogy milyen szülésre számítsak, csak annyit, hogy a méhszájam zárt. Hát bízok benne, hogy nem császár lesz, jobban szeretnék természetesen szülni én is. A szülésfelkészítőn amúgy teljesen máshogy mondták az adagolást, s a gyógyszereket, így még van kis kétely bennem, hogy jó-a, ami nekem van meg. De nem mondták, hogy ez ártana, csak hogy ilyen felsorolásban még nem találkoztak vele. Boldog babavárást, s Kellemes Ünnepeket Neked is, s minden kismamának!
2010. dec. 21. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!