Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mik azok a...

Terhesség alatt mik azok a kaják, italok, amiket kerülni kell? Alkohol, nyers hús nyilván.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Egyébként a kávé, kóla nem tiltott, csupán a mérték a fontos, azaz napi 1-2 kávé, 1-2 pohár kóla megengedett. A fogyókúrás és salaktalanító teák fogyasztása egyértelműen tilos!

2010. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnőm, hogy bármit ehet a kismama, amit megkíván.

Az tény, hogy valamit nem ajánlatos, de kis mértékben szinte mindenfajta tápanyagra szüksége van a szervezetnek.

Én leginkább főtt kajákat eszem, nyers gyümölcsöt, zöldségeket, magvakat ( mogyoró, pisztácia stb.), amit kerülök: tubusos májkrém ( pedig imádom, de mostanság sajna kétszer is sikerült romlottat venni.)

Nem szabad elvileg nem vákumcsomagolt felvágottat se enni, de én úgy vagyok vele, hogy igényes, jó helyről biztonsággal veszek.

Elvileg sokminden tiltva van, de a gyakorlat kicsit másként működik.

28 hetes km.

2010. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!