Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim mondott valamilyen...

A dokim mondott valamilyen terhesvitamint ami sok folsavat tartalmaz, de sajna nem tudom a nevét. Tudna ebben valaki segíteni hogy milyen vitaminok vannak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudom mert én nem szedek olyat de ha bemész a patikába biztos meg tudják mondani a nevét.
2010. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a "Femibion 800"-ra gondolt?
2010. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán hivd fel az orvosod,és ő megmondja pontosan.
2010. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 4 legnépszerűbb: Elevit, Gravida, Femibion 800 és az EuroVit. Itt egy cikk ezekről, hátha felismered. Egyébként szerintem mindegyik jó. Én Elevitet szedtem az előző terhességem alatt és most is, első 12 hétben pedig mellé kétnaponta egy-egy folsavat is beszedtem. [link]


Remélem segítettem valamit. Szia.

2010. nov. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat
2010. nov. 27. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Femibion 800!Én is azt szedtem, semmi panaszom nem volt tőle, nem úgy, mint az Elevittől!
2010. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Femibiont szedtem, nem is próbáltam mást. Nekem azt mondta a dokim, hogy ez a legjobb, mert biológiailag aktív folsavat tartalmaz, azaz ez hasznosul a legjobban. Nem olcsó tabletta, én minden másnap vettem be 1-et, így jobban kijöttem. Később a Femibion 400-as tartalmaz omega3 olajkapszulát is, akkor úgy szedtem hogy egyik nap a vitamint, másik nap az olajat. 5000 Ft-on felül van az ára, de így két hónapra elég volt. Így is jó nagy babám lett.
2010. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!