Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamint és magzatvédőt...

Milyen vitamint és magzatvédőt kell szedni a terhesség idelyén?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én elevitet szedtem minden másnap és szoptatás alatt is
2009. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Az elevitet recept nélkül is adják?
2009. jan. 15. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Béres Gravidát szedek. Ez is recept nélkül kapható,mint az Elevit. Egyébként a DM-ben is van, ha nem akarsz gyógyszertárba menni, - sok a beteg, nekem a férjem jár most oda inkább helyettem...
2009. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Elevitet szedek. Vény nélkül kapható, ahogy szerintem a többi is. Ára 1990 Ft/ doboz (30 darabos). A többit nem ismerem. De bármelyik patikában biztosan szivesen megmutogatják neked a többit is. De rákérdezhetsz a dokitól vagy a védőnőtől is.

Viszont van doki, aki nem pártolja a terhesvitaminokat. Nekem is azt mondta egy doki, hogy elég ha a folsavat szedem az elején, meg nekem a magnerot-ot írta elő. De kaptam egy nagy adag Elevitet, mire ő, azt is szedhetem, de ő amiatt nem ajánlotta hogy drága. Azóta is Elevitet szedek. :)

20 hetes kismami

2009. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is mint az előttem szólók legtöbbje, Elevitet szedtem. Ráadásul az én Ddokim azt is pártolta. 3 hónapig minden nap, utána a 30.-ik hétig heti 2-3 szemet. Minden barátnőm ezt szedte, tehát a többi típusról nekem sincs tapasztalatom.


35 hetes kismama

2009. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!