Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnapi voltam UH-on, a...

Tegnapi voltam UH-on, a vérzéstől számítva ugyan 6. hetes terhes vagyok, de az orvos vél. Szerint nem valamikor december végén lehetett a fogantatás és ezért tegnap csak egy kicsi foltot - talán petezsákot láttam - ami fél cm-es, kell aggódom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj szerintem. Ebben a terhességi korban a fejlődés szempontjából néhány napos eltérésnek is jelentősége van. A fogantatás időpontját max. nagyjából sejteni lehet, de néhány kivételtől eltekintve ezt biztosan nem lehet tudni. Gratulálok és egy picike türelem még kell!
2009. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, csak félek, mert már volt egy vetélésem..
2009. jan. 16. 08:15
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is ugyanebben a cipőben járok :) Viszont nekem clostis hónapom volt, szóval én tuti hogy 6 hetes vagyok és nekem hétfőn látott a doki 5 mm-es petezsákot. Annyit mondott, hogy "hááát elég pici" Én is aggódom, jövő héten megyek megint uh-ra. Remélem minden rendben lesz nálad is!(Meg nálam is)
2009. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:

Köszi a választ, ugye mennyire nehezen telnek így a napok? Én is azért félek, mert bárkitől olvasom, mindenki írja, hogy már szívhang is van, ezért pánikolok, meg már volt is egy vetélésem, szorítok neked, rendben kell, hogy legyen minden!!!

2009. jan. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!