Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma csináltam egy tesztet és...

Ma csináltam egy tesztet és kijött a 2 vonal de ami a nem terhességet mutatja erös színü volt, de kijött a másik is ami halvány volt, most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
mensim késik de fáj a hasam és a mellem is olyan tünetek vannak mit ha megakarna jönni.ez akkor mi?
2009. jan. 19. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor örülj, nincs miért aggódni. A sulit simán befejezed még, a párod szeret és a szüleiddel pedig szépen megbeszéled. Gondolom nem ellenzi a kapcsolatotokat, ha már ennyi ideje együtt vagytok, végülis ez már nem egy futó kaland! Sok boldogságot Nektek!

(én egy évvel voltam idősebb nálad mikor az első babánkkal terhes lettem, azóta eltelt több mint egy évtized boldogságban és már gyarapodtunk is még egy lurkóval) :-)

2009. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 9.válaszoló vagyok.Én 19.5 évesen szültem meg a babámat,már férjnél voltam.Ha megteheted,a párod és a körülmények is adottak hozzá,nincs min gondolkozni...sok sikert.
2009. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

ma az az 2009.01.21-én reggel megint csináltam egy tesztet és igen biztos hogy terhes vagyok.

most célozgattam anyunak és azt mondta hogy ha terges vagyok abból nagy háború lesz,és el kell vetetnem,de én nem akarom elvetetni!! tudja is hogy nagy bánatom lesz de akkor is.nagyon félek mostmár elmondani jobban mint eddig.de a párom nem fogja engedni ezt,félek a hétvégén pedig el kell mondani mert ideje dokihoz mennem. mit tegyek?

2009. jan. 21. 13:06
 14/14 anonim válasza:
En is ugyan igy vagyok hogy 2 csikom lett de az erossebb hogy nem vagyok de a betegsegem meg nem kesett,akkor meg varjak? Minden egyes alkalomnal vedekeztunk
2013. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!