Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva, kinek higgyek? Akkor az összes eredményem/kombinált teszt, afp/ semmisnek mondható?

Figyelt kérdés

Ma voltam 4D-vel összekötött genetikai UH-on és itt majdnem 2 héttel kisebbnek nézték a babát, mint ahogy a nőgyógyászom, aki csak olyan 4-5 nappal,mint a menzi időpontja. Tapasztalatokra,véleményekre lennék kiváncsi.

17,18 vagy 19hetes


2009. jan. 19. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,


Én 19+4 vagyok.

Milyen értékek jöttek ki? meg tudod írni?

2009. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kombinált:DOWN KÓR:1:500 NEGATÍV

18-AS Triszómia 1:50000 NEGATÍV; PAPP-A szint:0,99MOM

B-HcG SZINT:3,13

AFP:0,78 MOM /REF.ÉRT.0,4-0,78/

A genetikai uh alapján egészséges a baba,de csak felmerül az emberben az a kérdés,hogy a 2 hét eltérés az már sok.Akkor most hány hetes lehetek?

2009. jan. 19. 20:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs,az Afp-nél a ref.ért.0,4-2,5.
2009. jan. 19. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ha amúgy genetikai uh-n mindent rendben találtak, akkor rendben is van. Nem minden baba fejlődik teljesen egyformán, lehet a tied most fog beindulni és 3 hét alatt behoz, vagy még be is előz mindent. Lehet hogy kislány, és azért is kisebb. (nekünk kislány lesz és a feje a táblázat szerint kisebb mint amilyennek lennie kéne)ismerek olyan lányt, akinek előrébb tart 2 héttel, az meg óriás baba lesz??nem hiszem szerintem csak másképp fejldőnek egyénenként. Boldog Stresszmentes babavárást!
2009. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat,én is így gondolom,csak itt a sok tapasztalt kismama közül megerősítést vártam.
2009. jan. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!