Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elítélendő 5....

Szerintetek elítélendő 5. gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok, 3 gyerekkel hagyott el a férjem. Új párt találtam, de 5 év kellett ahhoz, hogy kialakuljon bennem a bizalom, és gyereket szüljek neki. Így ellenben óriási lett a testvérek között a korkülönbség, a picinek (1,5) éves), nincs játszótársa. Vállaltunk még egy babát, most vagyok félidős, és hát az valami hihetetlen, mennyi elítélő kritikát kapunk. Pedig soha nem álltunk sorba segélyért, nem kértünk segítséget, tisztességgel neveljük a gyerekeinket. Miért fáj másoknak, ha valaki nagycsaládos?
2010. dec. 10. 06:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

9.44!!

Persze,hogy értettem amit írtál,és tudom,hogy másokról írtad,hogy azonnal ítélkeznek.

Kedves kérdező! Le a kalappal előtted,Te valóban ,,Tyúkanyónak,, lettél teremtve! :) /akár csak én :) /

Élvezem is nagyon,és legyél nagyon,de nagyon büszke magadra,sok ilyen önzetlen ember...nő..anya.. kellene ebbe a világba!

Sajnos tényleg nem a gyerek a hibás,de mindig minden esetben rajtuk csattan az ostor,és ez a legszomorúbb az egészben! :(

Én is szeretek segíteni másokon,holott nekem sincs sok. De sokszor van kiírva az oviba..isibe..hogy x családnak ilyen,és ennyi ruhácskára lenne szüksége...vagy pelusra,erre arra. Mindig adok valamennyit,amennyi tőlem telik.Sokan mondják,hogy milyen idióta vagyok,mert a kedves anyuci még mosni is lusta,és a kutya alatt lesznek a ruháim amit adok,meg majd megeszi kint az eső,meg a fagy...De nem érdekel! Ha 1 hétig is melegítette a gyerekeket,már boldog vagyok!Mert segíteni,és adni jó! A legjobb.

2010. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondok én neked valamit!Kell neked és a gyerekeknek egy jó válasz ezekre a hülyeségekre!Mégpedig:

-Majd, ha valaki, aki enni ad nekem és a gyerekeimnek, vagy kifizeti a számláimat, na, majd akkor beleszólhatnak az életembe!

Légy határozott, és kíméletlen-vagy közöld a véleményed mosolyogva.Jelentsd ki, hogy neked nincsenek kételyeid, a kedves ismerős miért aggódik?

Olyan zavarban lesznek, hogy többé nem tesznek megjegyzést.(A magabiztosság olyan zavarba ejtő a buta embereknek.)Ha mindenkinek ezt mondod, egy idő után abbahagyják-rátudnak.

Kicsit felhúztam magam-bocsi.Annyira, hogy gratulálni és jó egészséget kívánni is elfelejtettem-ezzel kellett volna kezdenem.Minden jót!

2010. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves támogató válaszaitokat. Szerintem is az a legfontosabb, hogy én és a családom biztosak legyünk abban, hogy mi ezt így akarjuk.

Tudjátok miért dobtam fel a kérdést? Egy anyuka odament a 12 éves lányomhoz, és megkérdezte tőle, hogy szokott-e karácsonyi ajándékot kapni ennyi testvér mellett?!

2010. dec. 10. 11:22
 24/29 anonim ***** válasza:

Jó Ég!Hát normális az ilyen ember?

-Nem, nem szoktam, éppen ezért a néni nem venne nekem?Vagy mit várt?

El is hiszem, hogy felhúztad magad!

2010. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
...hogy mer egyáltalán valaki ilyet kérdezni,főleg a gyerektől?? :S Jesszusom! Ez már nem szimpla bunkóság basszus! Nagy önuralom kellene részemről,ha az én gyerekemet bántanák,hogy ne menjek neki a bunkójának!
2010. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szegény kislányod mesélte neked? Biztos megalázva érezte magát..
2010. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Határozottan jól viselte. Csak azt kérdezte, miért ennyire buták az emberek? És nagyon jó fej volt, mert kéretlenül még azt is elmesélte az anyukának, hogy még nyaralni is járunk, mégpedig sátorral, mert mi úgy szeretjük.

Nálam ellenben kiverte a biztosítékot ez a hozzáállás.

2010. dec. 10. 14:56
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

komoly a Kiscsajszid:ilyenkor derül ki,h mennyire talpra esettek tudnak lenni a gyerekek,ha jó neveltetést kapnak!

szerintem kakálj rá mindenkire aki beszól:az ilyennek sanyarú a sorsa,unalmas az élete így csak az az öröme marad,h mindenkinek a dolgába belepofázzon!

szerintem te egy áldott jó ember vagy és a családod imád!légy igenis büszke a kis pocaklakódra,élvezd a kicsit aki odabennt várja,h a család része lehessen!

anno az én anyukám is 3gyereket szeretett volna,de 3.terhességére ikrek lettek így megdőlt a terv,majd jött a kisöcsi:mondván,ha 4gyerek elfér akkor az 5.nek is jut hely!és jutott,soha nem szenvedtünk semmiben hiányt,imádjuk egymást!

2010. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
válalj annyi gyereket amennyit akarsz. 5.-et is válald
2016. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!