Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban a legoptimálisabb gyereket szülni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már nem telik el úgy nap hogy ne gondolnál rá és amikor már képes vagy bármit magad elé helyezni a fontossági listán .


röviden.

de nem kor- életkor - függvénye . van aki 18 évesen is képes erre van aki 40 évesen .

2011. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem az elsőt 26-27 évesen!
2011. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első .v.


ha életkor akkor a 30 évek elején.

2011. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Testileg 25 évesen a legalkalmasabb rá a női szervezet. De ez csak biológia. Szerintem fontosabb, hogy lélekben érezd, hogy mikor jött el az idő.
2011. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kor függő,ha van egy biztos tökéletesen működő,nagyon boldog párkapcsolat, mind a ketten érettek rá,és anyagilag is biztosítani tudják a kicsinek mind azt amire szüksége van,akkor ez lehet akár 18 évesen is.

Mi 32 évesek vagyunk és most jött el az ideje.Én is meg párom is nagyon szerettünk volna már előbb gyereket de nem volt minden meg hozzá.

Az én testem ugyan ugy tökéletesen megfelel a szülésre mint egy 18-évesé,csak lehet,hogy bennem több a felelősség tudat.Tökéletes terhességem van és remélem a szülés is az lesz!

Üdv 32 hetes km.

2011. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én 24 évesen szültem:D

26/N

2011. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 23 évesen szültem,és jobb idöt nem is választhattam volna az elsö babámhoz!
2011. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem korhoz kötném!

Szerintem egy szikla szilárd, nagyon stabil párkapcsolat az alapja! Ha ez megvan akkor bármikor jöhet szerintem!

Az első hozzászólóval ellentétben, és nem éreztem, h majd meghalok egy gyerekért, és nem is akartam a nap minden percében! Úgy voltunk vele, h kezdjünk el próbálkozni aztán majd meglátjuk! Szerencsére hamar jött, és minden rendben volt, és én igazából a terhesség alatt értem meg igazán az anyaságra!

2011. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 20évesen szültem az első fiamat:)
2011. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 33 leszek mire megszületik az első. 27 éves koromtol éreztem erősen, hogy itt az idő. 30 éves koromig nem volt kinek szülnöm, utána meg nem sikerült 3 évig. Ez van. Ezt nem lehet kitüzni, mint egy esküvő időpontot. És ráadásul azt is le lehet mondani.
2011. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!