Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros lehet terhesség alatt a...

Káros lehet terhesség alatt a mértékkel fogyasztott Cola?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok.Egyetlen káros szenvedélyem a Cola:)

de erről nagyon nehezen tudok lemondani.

Ti ittatok terhesség alatt?Napi 1-2 pohár amit iszom.

Le kell raknom szigorúan vagy ennyi még belefér vajon?


2010. dec. 10. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi még simán belefér. Napi 1-2 pohárral még én is ittam, pedig én nem vagyok cola függő. Csak majd sok savat fog csinálni, és az nem lesz kellemes.
2010. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alacsony a vérnyomásod,illetve ha hányós vagy,akkor még hasznos is.Arra gondolj azonban,hogy a kóla elvonja a kalciumot a szervezetedből,így ha nem akarod,hogy tönkremenjenek a fogaid,akkor a 16.héttől kezdve csak heti 1-2-szer idd,mert onnantól fejlődik a pici csontozata rohamosan,és ha a szervezetedben nincs elég kalcium,akkor majd "elveszi" a te csontozatodból,fogaidból.Boldog babavárást!
2010. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi lányok:):)

Megnyugodtam akkor nem kell totál lemondani róla:)

Az első babámnál simán leraktam most a másodiknál nehezebb:D

2010. dec. 10. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 6-9 héten folyton émelyegtem, és csak a kóla volt ami megnyugtatta a gyomrom - pedig én nem vagyok nagy kólás! Most 11+3 hetes vagyok, s már egyáltalán nem iszom, mert valahogy átálltam a szénsavmentesre , szóval szerintem ne aggódj emiatt!
2010. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néha most, a második trimeszterben iszom, ha sokáig nem mozog a baba. A kóla felpörgeti egy picikét.
2010. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesség alatt végig ittam kólát mértékkel. S bizony még most idd, mivel szoptatás alatt már annyira nem ajánlatos. Legalábbis én nem merek most inni, mert kicsi lányom így is keveset alszik, és félek még jobban felpörögne a kólától. :)
2010. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor a nagylányomat vártam, minden nap ebédre megittam egy kisüveg kólát.

Semmi bajunk nem lett tőle. :o)

Max annyi, hogy a lányom azóta is imádja. :o)

2010. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, az a baj hogy manapság már mindent hall a kismama hogy milyen káros és a terhesség valoban teherré válik.Régen bizony nem volt ennyi hű-hó a terhesség körül, és mégis itt vagyunk.
2010. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!