Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés mindig együtt jár...

A vetélés mindig együtt jár vérzéssel?

Figyelt kérdés

Az érdekelne engem pontosabban, hogyha vetélés történik, akkor észrevenném mindenféleképpen? ugyanis veszélyeztetett terhes vagyok és most vagyok a 9. hétben. amikor bementem a kórházba, akkor volt először egy kis rózsaszin folyásom, amit wc-zés közben vettem észre, nem szeretnék gusztustalan lenni, de nem tudom másképpen elmagyarázni, hogy megértsétek mit is szeretnék és miért is van az aggodalmam, szóval, akkor mikor pisiltem és kitöröltem akkor rózsaszin folyásom volt. olvastam a neten, hogy ez még nem lehet nagy bajnak a forrása, ezért úgy döntöttem, hogy majd másnap elmegyek orvoshoz. igen ám, csakhogy kb. 3 óra múlva megint pisilnem kellett és akkor már vért töröltem ki magamból. utána gyorsan lezuhanyoztam és mentem is a kórházba. onnantól kezdve nem volt semmilyen folyásom, habár bent tartottak 4 napig és kiengedtek. ez csak azért furcsa, mert én semmit nem vettem észre abból, hogy esetleg görcsölnék, vagy fájna a hasam vagy bármi. egyszerűen csak láttam, amit láttam. ez kb. 2 hete volt. a családom mindig kérdezi, hogy minden rendben van-e, és én azt mondom, hogy igen, úgy érzem. a bajom, csak az, hogy félek valami baj lesz, és megint nem veszem észre! remélem valamennyire sikerült megértenetek mit is szeretnék kérdezni, vagy mire is vagyok kiváncsi!

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. dec. 14. 13:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia. Látom, már nagyon régi a kérdés, de érdeklődnék, mi lett veletek? Ugye egészségesen megszületett? Ugyanebben a cipőben járok, csak 14.hetesen. nem fáj semmim, csak tegnap nagyon megindult belőlem a vér. Persze rögtön irány a kórház, azt mondták, minden rendben van a kicsivel is és a lepénnyel is. Mára már csak egy kis barnázás maradt, és persze a borzasztó várakozás a következő ultrahangig.
2017. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!