Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ciki az apasági...

Szerintetek ciki az apasági nyilatkozat?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ciki az ha az apa nem férj "csak" apasági nyilatkozat van?
2010. dec. 22. 10:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha másról van szó, nem tartom cikinek, egyáltalán nem lep meg a házasság nélüli gyermekválalás. Ha viszont rólam lenne szó, én nagyon rosszul érezném magam. Én azt hiszem, nem vállalnék babát házasság nélkül.
2010. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
40%

Halihóóó!!! 2010-et írunk! :))

Szerintem is elég egy apasági nyilatkozat, nem kell házasságot igazoló papír!

Egyszerűbb és olcsóbb :)

2010. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
56%

Azért ott elég nagy lehet a gond, ahol csak azért ülnek le beszélgetni, mert házasok. :D:D:D Nevetnem kell...Nekem ebből az jön le, hogy beszéljük meg Apjuk mert bonyolult a válás. :D:D:D méghogy stabilabb, akkor miért van ennyi válás? :)

Az meg mindennek a teteje hogy ne vállaljunk gyereket...Kicsit azért nézzen már magába mindenki!!! Lehet 100x nagyobb szeretetben fog nevelkedni az a gyermek Nálunk, mint bármelyik házaspárnál...

2010. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Ajjaj,milyen vitát sikerült gerjesztenem.Úgy vélem,ha egy párt csak a papír köt össze az már régen rossz...
2010. dec. 22. 17:54
 35/37 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó vagyok, mi is tervezünk esküvőt, de a pénzügyi oldala miatt majd csak ha a picike egy-két éves lesz. Egyszerre nem megy, sok lenne. :) Mellesleg a házasságpártiak figyelmébe: Nem arról szól a házasság, hogy holtodiglan-holtomiglan? Akkor meg mi a fenéről késnénk le, ha várunk még pár évet? Gondolkodjatok már el kicsit!!!! Főleg annak szánom aki azt írta ne vállaljunk gyereket... Előbb szállna kicsit magába. :)
2010. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, de ahogy bántak velünk amikor készült... Én 26 a párom 30 éves volt. 13 éve imádjuk egymást, 2 éve el is jegyzett. Az esküvőt egyikünk sem erőltette, bár nem mondom, hogy nem lenne jó. Erre pont azzal jöttek a hivatalban, hogy miért nem házasodunk inkább össze... Egyrészt szeretnénk ezt mi eldönteni, hogy mikor kerül rá sor, másrészt meg eleget kellett-kell a gyerkőcre költeni. Nekem az volt sértő, amikor a páromnak nyilatkoznia kellett, hogy ő a gyermekünk apja, a hivatalnok visszakérdezett hogy biztos benne? Hát kikértük magunknak. Ekkora parasztot. 6 hós kisfiú anyukája
2010. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Nem semmi,én is meglepődtem volna.
2010. dec. 22. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!