Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek kisterhessen gyógyvízb...

Mehetek kisterhessen gyógyvízbe úgy, hogy már volt februárban egy 12 hetes vetélésem, így veszélyeztetett terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mehetek kisterhessen gyógyvízbe úgy, hogy már volt februárban egy 12 hetes vetélésem, így veszélyeztetett terhes vagyok?
2010. dec. 22. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erről inkább kérdezd meg a nőgyógyászod!
2010. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megkérdezném, de párom sajnos mostanra találta ki a karácsonyi programunkat, sajnos ezt.
2010. dec. 22. 20:56
 3/16 anonim ***** válasza:
meleg víz ugye??én nem mennék....a meleg fürdő szerintem nem a legjobb, arról nem beszélve, hogy egy csomóan áztatják magukat benne, ami a fertőzések miatt veszélyes lehet.Ha nem lennél veszélyeztette azt mondanám, hogy egy picit biztos nem árt, de így tuti nem mennék be a helyedben!!!
2010. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A gyógyvíz összetételétől függ,általában nem ajánlott,de próbálj rákeresni.Általában az adott város honlapján rajta szokott lenni a víz összetétel,javallat,ellenjavallat.
2010. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
esetleg nem tudod felhívni? Én inkább nem mennék be a vízbe azzal nem kockáztatok semmit.
2010. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Berekfürdő, melegvíz. Hol tudjak rákeresni? Vagy inkább nem ajánlott, ugye? Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 22. 21:05
 7/16 A kérdező kommentje:
Ami még esetleg furcsa lehet, hogy itt hoztuk össze az előző sajnos elhalt babát. Sajnos nem tudom felhívni és nem is zavarnék egy orvost ilyennel.
2010. dec. 22. 21:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen nem ajanlott se nem gyogyvizes furdobe, se nem medencebe (hacsak nem sajat) menni. Az en orvosom nem is engedte.
2010. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem szabad, ne menj bele! a melegvíz önmagában is veszélyes, a fürdők pedig még veszélyesebbek, pláne, hogy gyógyfürdő! semmi ilyesmit ne csinálj most, se szauna, se uszi, se semmi, mert nagyon könnyű összeszedni 1-1 fertőzést, van, amelyik korai vetélést is okoz.
2010. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, meggyőztetek.
2010. dec. 22. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!