Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukák, apukák. Ti...

Kedves anyukák, apukák. Ti melyik nevet választottátok születendő gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Nekem még nem nagyon sikerült 1 névben sem kiegyezni az apuval.
2010. dec. 27. 13:12
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Lilla?
2011. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
09:19 vagyok,én Boglárka vagyok, a Lányunk meg Júlia :o)
2011. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

A miénk Lena Jasmin, ill. Niclas Dominik lesz. Nem Mo-n élünk, és a vezetéknév sem magyar.

Kocsis Bernadett-et ismertem, szerintem szép.

A Kocsis jó név, sok keresztnév jól hangzik mellette.

Szerintem nézz körül az interneten utónév ügyben, és írd ki amik neked tetszenek. Akkor a párodnak könnyebb lesz a választás. Én így csináltam.

2011. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Emily Sophie, Floriän Liam
2011. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nekünk már van egy ENIKŐNK,egy DÁVIDUNK,és most érkezik majd közénk VINCE! Ha Vincusom kislány lenne,akkor a DORKÁT kapta volna.
2011. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon beírhatod a vezetéknevet és kidob hozzá való neveket:

[link]

Leány névben még nem döntöttünk sok szép van... de nagyon úgy néz ki hogy Nikolett lesz vagy Kitti, nekem még tetszik a Nikolett oroszú Nikita

Ha meg fiú lesz akkor meg a Nikolasz vagy Viktor, esetleg mind a kettő...

2011. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Egyelore ugy nez ki, hogy ha kislany, akkor Hanna May, a fiu nevek listajat pedig egyelore az Adam Peter nev vezeti. Mindenkeppen olyan 1. neveket szeretnenk, amelyek mindkettonk nyelven kozel ugyanugy hangzanak. 2. nevnek May a parom nagymamaja utan, Peter pedig az edesapja utan (nalam hala Istennek meg mindenki el, aki kozel all hozzam)
2011. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Hopp, elnezest, megint en. Mar megnyomtam a gombot, mikor eszrevettem, mea maxima culpa: -1 egyelore :))
2011. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Roland, ha kislány lett volna, akkor a Kinga nevet kapja
2011. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Miranda és Márk
2011. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!