Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes a szex terhesség alatt?

Veszélyes a szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés

[link]


eddig mindenhol azt olvastam, hogy nem utána ráakadtam erre


2011. jan. 2. 16:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyébként elég, ha csak az előző kérdésre adott válaszát nézzük a doktor bácsinak:


Megengedett-e a menzesz alatti szexuális élet?



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Nem megengedett. A menzesz alatt a szülőcsatornák nyitottak, ezért a nemi életnek még gumival is az a komoly veszélye van, hogy a hüvelyben levő kórokozók a méhűrbe, szerencsétlen esetben a petevezetőkön át a hasűrbe "pumpálódnak", mely nagyon komoly, akár életveszélyes gyulladások kialakulásához vezethet. Ez alapját képezheti a későbbi méhen kívüli terhességeknek is. Nagyon sok nő fenyegető réme a meddőség akár egyetlen ilyen szerencsétlen "akció" következménye is lehet.


Hogyha nem is mindenki, sokan élnek szexuális életet mensi alatt is...senkitől soha életemben nem hallottam még h tilos, és én is csináltam párszor - bár nem szeretem -. Szerintem a bácsi katolikus pap is egy személyben.

2011. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!