Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8,6 lett a terhelt vércukrom,...

8,6 lett a terhelt vércukrom, ez már cukorbetegség?

Figyelt kérdés
neten mindenhol más referenciatartományokat olvasok, hol 7,8-at, hol 10-et, hol 11-et mondanak felső határnak. Mit csinálnak ilyenkor, diéta vagy még semmit? 27 hetes
2011. jan. 3. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Terhességi cukor. Mikor majd mész a dokidhoz, mondani fogja hogy 160-180g-os szénhidrátdiétát csinálj. Lehet dietetikushoz is el fog küldeni aki majd segít összeírni az étrendet.

Nem kell aggódni, nem olyan vészes mint elsőre hangzik. Második babámat várom ismét terhességi cukorral.

Éhezni nem kell mert sok van amit bármikor ehetsz (hús, sajt, tojás...)

Ha kérdésed van nyugodtan írj!

2011. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Pár kérdéssel lejjebb van egy másik kismama, szintén ilyen gondja van. (Oda is írtam kommentet, még egyszer nem írom le. :)) Hátha megtudsz belőle pár okos dolgot, én okosodtam. :)

2011. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megtaláltam, szinte ugyanaz a kérdés:D köszi a válaszokat:)
2011. jan. 3. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Off:

Első válaszolótól kérdezném:

-milyen sajtokat eszel zsírosakat (pl. trappista) vagy csak zsírszegény sajtot ehetsz?

Mennyit híztál eddig?

2011. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim 7,5 felett már diétát javasol.
2011. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azóta voltam is dokinál, beutalt diabetológiára, azt mondta ott lesz még valami vérvizsgálat és az alapján mondják meg hogy hogyan diétázzak meg mik a további teendők...
2011. jan. 3. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én light trappistát eszem, azaz zsírszegényt.

Első babával 9 kiló + volt rajtam, ami el is tűnt mire hazaértünk a kórházból, most 33 hetes vagyok és 5 kiló + van rajtam (ami szinte a gyerek+lepény+víz+méh).

2011. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!