Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen velem a férjem?...

Miért ilyen velem a férjem? 9. hetes terhes vagyok, a második gyermekünkkel. Ő szerette volna már nagyon a másodikat, én sokáig vonakodtam. Most h itt van a pocakomban. Megváltozott az életünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem h a férjem csak azért akarta a második gyereket, h újra itthon ülhessek, ne menjek emberek közé, és h ő dicsekedhessen azzal h újra apa lesz! Szánakozva nézek rá, mert egyszerűen nem ismerek rá. Kiszolgáltatja magát, elvár tőlem mindent, és nem kímél...pedig ez a terhességem merőben más mit az első volt. Míg azzal semmi bajom nem volt, most folyton émelygek, ...mir ő azt mondja, hánnyjak egy jót, és jobblesz...(közben ti is tudjátok, h ez nem így megy...ha jön úgyis hányok, ha nem akkor csak egész nap émelygek....)Emellett főzzek neki minden nap főttételt, vasaljak, takarítsak, pedig egész nap csak feküdnék....közben ugye az ovis gyerekemmel is én foglalkozok. Én viszem-hozom, és én fürdetem, kajcsiztatom...stb...ő csak melózik, és kussolnom kell, mert ha szóvá teszem h legalább este megfürdethetné a lányát, már akkor dühöng, h abból élünk amit ő keres...úgyh csak kussoljak...sosem volt ilyen velem. Egyszersem jön oda h megsimogassa a haamat...sőt azt mondta ha az állandó sírásom miatt elmegy a baba, én leszek a hibás, és nem ő.Teljesen kiivagyok...kérlek segítsetek! Már arra is gondoltam, h hazaköltözöm anyáékhoz,fogyom a gyereket, és lelépünk....annyira nem bírom ezt!!!
2009. jan. 28. 09:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szia! Először mindenképpen próbálj meg beszélni vele, nyugodtan, kedvesen! Ha nem megy, én a helyedben pakolnék a gyerekkel anyukámhoz, de azt is szépen, csendben, hadd érje váratlanul. Lehet, észhez térne!
2009. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Hát sokra méssz a szépségeddel már bocs de kifogtál egy igazi barmot.A leírtak alapján ez a pasi nem szeret téged,és mivel hogy nagyon jó pasi lehet hogy van valakije.Sajnos a kűlső nem minden ebből is láthatod.
2009. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsd el, hogy ha házasok vagytok vannak jogaid ám!!!! Becsülettel neveled a gyereketeket, ellátod a háztartást. Én pl itthon sokkal jobban elfáradok, mint a munkahelyemen.

Az idegeskedés nagyon nem tesz jót, úgyhogy el kell döntened, hogyan tovább!

Utolsó válaszoló voltam.

Vigyázz magatokra!

2009. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Bocsi 11.12-es voltam, az az utolsó előtti.
2009. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
:(...csak az a gáz h én ezt a barmot szeretem. És minden barátja azt állítja h nagyon jó ember...és h nagyon szeret minket. De sajnos igazad van. Szerintem sem szeret. Hiba volt 10 évet rászánnom az életemből, és ha magsugom h csak ő volt még nekem senki más...tiszta hülye vagyok. Egyébként nem vagyok szép...nem ezt mondtam. Hanem h igazán nem lehetne oka a panaszra. Sokat tezsek azért h ne vigyen el az anyaság egy olyan irányba h pl meghízzak, meg ilyesmi. A szépségiparban dolgoztam de abbahagytam a vegyszerek miatt. Most üldögélek itthon és eszem a kefét....
2009. jan. 28. 11:21
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat mindenkinek.

Sokat fogok ma gondolkozni, és este "ha " hazajön beszélek vele. Aztán csütörtökön hazahúzok...viszem a kilányomat is, és új életet kezdünk...majd megírom mi lett!!!

Sziasztok

2009. jan. 28. 11:24
 17/24 anonim ***** válasza:
Szia. Legjobb lenne ha pár hétre elmennél otthonról,a kislányoddal. Ha nem a szüleieidhez,akkor valamelyik barátnődhöz,aki nincs 220km-re. A másik ötletem,hogy anyósódékkal nem tudom milyen viszonyban vagy,meg vannak e egyáltalán,de lehet hogy ő jobban tudna hatni a kicsi fiára. A lényeg hogy én nem tűrném ezt a helyedben. És a baba látja kárát mindennek.
2009. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
biztos nehez enyiev utan valakit elhagyni.de ne is haragudjal ez egy felelotlen ember.hogy mer igy viselkedni veled,foleg,hogy gyereket varsz.en egyenes ember vagyok,nekem a fele is eleg lett volna.mennyel anyudhoz es orulj neki,hogy van csaladod aki segit.es igazuk is van,hogy haragudnak ra.nem,hogy rajuk hallgatnal.tudod a szerelem neha vak,ja es meg ott van a megszokas.en nem turnem..
2009. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
El tőle!!!!
2009. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Sok sikert és majd írd meg nekünk, hogy mit sikerült beszélni, ill. hogy haza mész-e a szüleidhez.

2 opció van: 1. Nagyon hamar észbekap és végképp megjavul, elkezd megbecsülni, és én kívánom, hogy ez történjen meg, hisz mégis csak jobb a gyerekeknek nem csonkacsaládban felnőni, vagy pedig 2. lehetőség: hogy bunkó marad, nem változik meg, kiderül, hogy tényleg nem szeret és akkor viszont sokkal jobban jársz nélküle! Nem kell senki popóját kinyalni, nem leszel szolga, nincs annyi stressz, nincs aki idegesítsen, megalázzon, alábecsüljön, lenézzen és a gyerekek is kiegyensúlyozottabbak, ha az anyjuk az.


Kívánom, hogy minden úgy történjen, hogy neked és a két gyereknek is a legjobb legyen! Mindig a gyerekeket tarts szem előtt. Ha szemét az apjuk, ott kell hagyni, nem pedig szenvedni, 10 év ide vagy oda.

2009. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!