Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen velem a férjem?...

Miért ilyen velem a férjem? 9. hetes terhes vagyok, a második gyermekünkkel. Ő szerette volna már nagyon a másodikat, én sokáig vonakodtam. Most h itt van a pocakomban. Megváltozott az életünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem h a férjem csak azért akarta a második gyereket, h újra itthon ülhessek, ne menjek emberek közé, és h ő dicsekedhessen azzal h újra apa lesz! Szánakozva nézek rá, mert egyszerűen nem ismerek rá. Kiszolgáltatja magát, elvár tőlem mindent, és nem kímél...pedig ez a terhességem merőben más mit az első volt. Míg azzal semmi bajom nem volt, most folyton émelygek, ...mir ő azt mondja, hánnyjak egy jót, és jobblesz...(közben ti is tudjátok, h ez nem így megy...ha jön úgyis hányok, ha nem akkor csak egész nap émelygek....)Emellett főzzek neki minden nap főttételt, vasaljak, takarítsak, pedig egész nap csak feküdnék....közben ugye az ovis gyerekemmel is én foglalkozok. Én viszem-hozom, és én fürdetem, kajcsiztatom...stb...ő csak melózik, és kussolnom kell, mert ha szóvá teszem h legalább este megfürdethetné a lányát, már akkor dühöng, h abból élünk amit ő keres...úgyh csak kussoljak...sosem volt ilyen velem. Egyszersem jön oda h megsimogassa a haamat...sőt azt mondta ha az állandó sírásom miatt elmegy a baba, én leszek a hibás, és nem ő.Teljesen kiivagyok...kérlek segítsetek! Már arra is gondoltam, h hazaköltözöm anyáékhoz,fogyom a gyereket, és lelépünk....annyira nem bírom ezt!!!
2009. jan. 28. 09:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet az biztos! Véletlenül nem oroszlán a férjed?

na, de nem is ez a lényeg, hanem hogy szerintem is ülj le vele, próbáld megbeszélni, hogy ez így nem mehet tovább, és nem a sírás miatt fogsz elvetélni, hanem miatta. VAgyis ha úgy vesszük, akkor igen a sírás miatt, de az meg miatta van. Ez a lányodnak (remélem, jól emlékszem lányod van) sem jó, és a babának sem. Valaki már esetleg a szüleiden kívül nem lenne? Egy jó barátnő, vagy testvéred? De ha más nincs,akkor meg menj a szüleidhez. Azután hátha elgondolkozik, és rájön, hogy tényleg el is veszíthet benneteket. (én nem hinném, hogy lenne bárkije is, bár ezt sose lehet tudni)Aztán ha mégis sikerülne kibékülnötök, akkor meg a szüleidnek sem lehet kifogása az ellen, hogy szeretnéd, ha a gyerekek az apjukkal együtt nőnének fel. Persze ne ugorj rögtön a nyakába, ha majd utánatok megy/felhív. VAgy választhatod még a házon belüli különválást is (akkor nem kell a szüleidhez menni) csak az is ki fog készíteni. Nehéz, az biztos. (egyébként azért kérdeztem, hogy oroszlán-e, mert azok ilyenek, totálisan! Utálják, ha párjuk, akit kiválasztottak maguk mellé - és az csakis olyan ember lehet, aki "méltó" erre a "feladatra" - az elhagyja magát. Még ha olyan okokból kifolyólag is, amiről egyáltalán nem tehetnek. Persze ez nem kifogás!!!!)

2009. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igen, kerekedjetek fel! Még mielőtt nagyobb baj lesz.. :(

Majd jelentkezz!

2009. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szukseged van a pihenesre,kikapcsolodasra es nyugalomra.Szerintem is utazz el par hetre.Talan a ferjed is eszbe kap es beletja mi lenne belole nelkuled.Sok sikert.Gondolok rad.
2009. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Na, mi újság? Sikerült vele beszélgetned a dolgokról??? Vagy haza költöztél a szüleidhez?
2009. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!