Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg Down-szindrómás...

Valószínűleg Down-szindrómás a magzatom. Én elvetetném, de tartok attól, hogy a környezetem megszólna érte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sors pikantériája: a munkám során ilyen gyermekekkel foglalkozom.
2011. jan. 7. 12:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
MEGÍRNÁD AZ EREDMÉNYEIDET ? Biztos hogy beteg a baba ???
2011. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy ha nekem ilyen betegségem lenne szeretnék megszületni....sőtt..biztos nem...és jó nekik hogy megszülettek ? boldogok ? teljes életük van ??

Én nem tudok, ismerek down kórosokat uh nem tudok nyilatkozni bővebben.


Nincs senkinek joga elítélni!! De csak Te dönthetsz!!!!

2011. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Amig csak a valószinű, addig még ne is gondolkodj ezen. Ha kell amnióra menj és aztán dönts. Nálam is rossz volt az eredmény, szerencsére az amnió negat lett. ÚGy mentem amnióra hogy én nem tudnám elvetetni a babámat, de nem tudom hogy hogy döntöttem volna ha pozit lett volna. Ez egy nagyon nehéz döntés. Én rengeteget sirtam, mert nagyon abortuszellenes vagyok.

Most fél éves a kisbabám, bele sem merek gondolni....

2011. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Az emberek csak addig szólnak meg érte amig ők nem kerülnek ilyen helyzetbe.Ha tudnám h beteg én sem tartanám meg.Ne az emberekkel foglalkozz hanem magaddal.Más ilyen gyerekekkel foglalkozni és más a sajátodat felnevelni.De tényleg csak akkor dönts ha biztos a betegség.
2011. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Nekem is amnio volt, mert magas lett a kockázat. 1:100-hoz.Szerencsémre jó eredmény született,de, ha beteg lett volna, nem tartom meg.Van egy egészséges kislányom, nem tehettem volna.

Ítélkezőknek annyit mondanék-ő vagy én gondoskodnék róla egy életen át?

2011. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Hallgass a szívedre,ebbe senkinek sincs beleszólása.Biztosan szörnyen nehéz a döntés.Sajnos szerintem én elvetetném,mert arra gondolnék hogy milyen nehéz lenne neki egész életében,nem élhetne úgy ahogy egy normális,egézséges gyermek.és ez most elég durván hangzik,és elöre is bocsánat,de neked is jogod van a normális élethez és egézséges Babához.Neked kell eldöntened mert nem a környezeted nevelné egész életében hanem te,sok erö kivánok a döntéshez
2011. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ez nem lesz szép,de ha megszülöd,nem szólnak meg? Ha velük foglalkozol,akkor nagyon jól tudod mivel jár. Neked kell nevelni,nem másnak! Ilyen döntésben a környezet véleménye a legkevésbé fontos!
2011. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk mi az a "valószínűleg"?
2011. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Igen a "valószinüleg" engem is érdekelne....
2011. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megtudjuk már... pedig így azt gondolom, jó eséllyel nincs is baj. Ijedős anyuka bepánikolt.
2011. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!