Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a pocitok mérete...

Milyen volt a pocitok mérete 32 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
sajna nekem nem nagy mint egy 25 hetesnek
2011. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Nincs az az ember aki ezt mérné. Már csak azért sem, mert ez egyénenként változó. Van aki 4 hónaposan is olyan, mintha dinnyét nyelt volna, de terhesgondozáson láttam olyan iker terhes mamát a 7. hónapban, aki úgy nézett ki, mint egy szimpla 5 hónapos.Én naponta járok a sarki boltba, de még nyáron, pólóban sem vették észre rajtam, hogy a 8. hónapban vagyok.Nem ez a lényeg, hanem amit az UH értékek mutatnak.Nem is értem miért izgat ez Téged.
2011. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmmm... Csakazértis írok Neked!!! :)


31+4 hetes vagyok és 105 cm a haskörfogatom. 57 kg/160 cm-ről indultam, karcsú derékkal.

Egyébként engem is érdekel a többiek válasza!

2011. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 104cm volt, mikor mentem szülni 41. héten.
2011. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

32 hetesen 102 cm volt, 41. héten szültem - akkor 108 cm volt.

Nekem az utolsó 2 hónapban hihetetlen nagyot nőtt, pedig azelőtt alig volt pocim.

2011. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!