Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes első babások, látszik...

16 hetes első babások, látszik már a pocakotok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

sya

nekem még nem nagyon sajna

mert kicsit kövér vagyok és attolszerintem am 74 kg

szóval néha azt mondják az ismerősők igen de én még nem nagyon látnám,És neked?

2009. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár már 25 hetes vagyok, de igen, már kicsit látható volt a pocim!/ha nem volt rajtam sok ruha:)/

2009. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 hetes vagyok és a terhességem 165centivel és 77 kilóval kezdtem. Van egy kis fölös rajtam, a pocimon, de nekem a 16. héttől már látszott, hogy pocakos vagyok. Most meg aztán már le se tagadhatnám. :)

Sok mindentől függ, hogy mikor kezd látszódni.

2009. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Én is úgy tudom, hogy ha a melső falon tapad, akkor előbb látszik mintha a hátsón. Nekem az elsőn tapad, és már 13 hetesen látszott. A körzetim meg is kérdezte, hogy mennyit híztam eddig, hogy már ekkora a hasam? Mondtam neki, hogy semennyit :-))) Tehát nekem "nagy" volt már 16 hetesen.
2009. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 15+6 hetes és még nem látszik, nagyon picit esetleg, és csak 48 kiló vagyok, nem hiztam még semmit.
2009. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is latszott mar 13 heten. 14 heteen metem haza csaladlatogatasra mivel kulfoldon elek. elotte a telefonon mindeki azt mondta, hogy csak bebeszelem magamnak, ilyen koran tuti nem latszik meg. aztan meglattak.

Szoval nem vagyunk egyformak.

Anyum velem 12 hetesen gombolyodott, testveremmel csak 6 honaposan kezdett kerekedni.


20 heteske

2009. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pici is vagyok (156 cm) meg vékony is (46kg már híztam 1 kg-t :)))) és még csak most kezd látszódni a hasam.

19 heteske

2009. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

12 hetesen a magzat összesen 6,5 cm és 18g.

Szerintetek ebből kívűlről mit látni????

Semmit,a terhesség alatt a has felpuffadhat max azt látni.

A pocak a baba miatt,hogy ő nyomja ki kb félidő körül kezd látszódni,van akinek sokkal később.Én mindhárom terhességemmel fel voltam puffadva rendesen,tehát nekem is volt korán hasam,de nem a baba nagysága látszik ilyenkor még.Viszont ha hanyatt fekszel 16 hetesen már nagyon jól ki tudod tapintani,mintha lenyeltél volna egy kislabdát.De a lényeg nem a pocak mérete,hanem,hogy az orvos mindig mindent rendben találjon.

A nagy pocaknak meg hátránya is van,nekem hatalmas volt a végére főleg a 3-ik babámmal,nem is lesz többet lapos hasam.Viszont van egy ismerősöm,aki akkor szülte az ötödiket mikor én a harmadikat,alig volt pocakja,és a babája csak 30dgk-al lett kisebb az enyémnél.Pár héttel szülés után pedig majdnem befelé horpadt a pocakja.Ez nagyon alkatfüggő,kinek mennyire erősek a hasizmai,ill mennyi a zsírpárna.Mert az nyomódik ki először.


Boldog babavárást.

2009. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor még nem nagyon látszott,de sokan kérdezték hogy híztam pedig 176cm 56kg,eddig 13kg-nál járok hízásba.Most már lese tagadhatnám,hogy babát várok,jó azért már olyan korba is vagyok.Amúgy nagyon igaz hogy ez alkatfüggő.

Boldog Baba várást!

38 hetes pocis

2009. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Az lehet, hogy a baba még igencsak pici, de a méhed már a 14. héten is kisebb görögdinnye nagyságú. Tehát 16 hetesen, vékonyabb nőknél igenis látszik. Én 13 hetes múltam, de már ha akarnám se tudnám letagadni. Persze nem is akarom:)


Mindenkinek panaszmentes heteket kívánok a babája megszületéséig!

2009. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!