Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes első babások, látszik...

16 hetes első babások, látszik már a pocakotok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Azért ez szerintem sem így van! Mármint tény, hogy picúrka a baba, de a méh az nő! Ott a méhlepény, a víz...

Szóval ok, hogy puffadunk az eleféj, de ezt aztán felváltja a pici igazi növekedése és ez bizony már van akinél mkorán jelentkezik!

2009. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi!

eleféj = elején pici = poci

2009. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

A doki mondta, hogy a magzatviz mennyisegetol fugg, hogy mekkora a poci. Tehat nekem sem a 6,5 cm-s babam miatt latszott a terhessegem, hanem a magzatvi mennzisege volt jelentos mar akkor is. Igen, puffadtam is, de az reggelre mindig lement.

Most 20 hetesen kozel akkora a hasam mint a koleganome volt december vegen 8 honaposan. nem vagyunk egyformak.

2009. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvíz mennyisége átlagosan egy kihordott terhességnél kb:1 kg-ot nyom.Tehát nem literekről beszélünk.Látszik,hogy még nem szültél.

A normálisnál több vízmenyiség pedig problémára utalhat mind a mama mind a baba részéről.Pl:fertőzések,anyagcserebetegségek,

szívrendellenesség..srb.

2009. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Ajanlom ezt az oldalt azoknak akik szeretnenek fenykepeket latni kismamakrol a terhesseguk egy adott heteben. Ez a link most a 16 hetes oldalt hozza be, de a kepernyo bal oldalan van egy fuggoleges sav ahol hetet lehet valtani. Ahanyszor az adott hetre klikkelsz, annyiszor mindig ujabb kepet ad be.


A kepek alapjan -bar meg nem felidosek ezek a kismamak- sokuknak van mar pocija.

2009. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!