Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. Mostanáig...

23 hetes vagyok. Mostanáig nem paráztam a szüléstöl, most sem attol felek. Hanem az utolso hetektöl. , lattam par hatalmas pocit. Felek hogy fogom birni fizikálisan. Nagyon megterhelo az utolso idöszak? Ti hogy birtatok? .

Figyelt kérdés
Nekem nem valami erös a szivem. Hamar kifulladok. Gyors a szivritmusom. Mostanáig jol viselem a terhességet.
2011. jan. 14. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az sose lehet rossz, aminek tudod, hogy vége lesz egyszer. Előre félni pedig csacsiság. Nem egy leányálom, de lebegjen a szemed előtt, hogy hamarosan vége lesz. Amúgy erre a nőgyógyászom azt mondta, hogy kell ilyen, hogy rossz legyen a vége, annál erősebbé teszi a várakozást és az örömöt. Menni fog, hidd el. Foglald le magad és ne gondolj rá.
2011. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38 hetes, első babás kismami vagyok. A 25. hét környékétől minden bajom volt, fulladtam, gyorsan vert a szívem, hamar kifáradtam, ráadásul feküdnöm is kellett elég sokáig, így nagyon legyengültem. Két hete annyi energiám van, hogy csuda! Nekem kevésbé megerőltető a vége, mint hittem, pedig a doki szerint elég nagy a baba is.
2011. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves utolso,azt mondjak azoknak akiknek az utolso idöszakban hirtelen visszatér az energiaja ..hamarossan megerkezik a baba..azaz bármelyik pillanatban megindulhat a szules
2011. jan. 14. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is hallottam, meglátjuk... :) Nem bánnám, ha jönne, de ha még marad, az sem baj. Ő dönt. :)
2011. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már 4-et szültem, és minden esetben felpörögtem az utolsó hetekben. Beindult a fészekrakó ösztön:) Takarítottam, rendezkedtem, állandóan úton voltam. Nálam inkább az első 3 hónap kómás. Amúgy minden gyereknél belevágtam valami nagy volumenű dologba. Az utolsónál például átalakítottuk a konyhát, falbontás, járólapozás, stb... 1 hónapig az udvaron főztem, mosogattam, cuccok ki-be. Alig lett kész, jött a nagyfiam ballagása. Mindez 2 hónappal a szülés előtt.

Biztosan van olyan, akit nagyon megvisel, de én hiszek abban, hogy nem szabad elpuhulni, mert ha egyszer elkezded, szülésig nem tudsz kimászni a fotelból:)

2011. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!