Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion kúp okozhat rózsaszín...

Klion kúp okozhat rózsaszín váladékozást?

Figyelt kérdés

14 hetes km vagyok és nagyon ideges:

Ma reggel a WC papíron láttam rózsaszín/halványpiros váladékot. A bugyimon/betéten nincs nyoma, úgy figyeltem fel rá, hogy a WC papírral mindig egy kicsit beljebbről törlöm ki (bocs a hülye fogalmazásért). Azóta járok óránként WC-re, és mindig van a WC papíron egy picike. Semmilyen más egyéb panaszom nincs: görcs, keményedés.

3 napig kellett használnom Klion hüvelytablettát sárgás folyás miatt. Tegnapelőtt este használtam utoljára.

Épp a héten kezdtem el örömmel tapasztalni, hogy nő a pocim, érzem, hol van a méhem. Remélem nem lesz semmi baj. Orvosom most nincs itthon, telefonban azt mondta, hogy lehet, hogy elpattant egy hajszálér. Hozzáteszem, reggel nagyvécénél picit erőlködtem.

Volt valakinek hasonló panasza?


2011. jan. 14. 11:21
 1/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
mikor felírta a dokid a kúpot, gondolom, elmentél hozzá és megvizsgált. nem vett le valamilyen mintát, mondjuk rákszűréshez? én ott helyben elkezdtem vérezni, valószínűleg kicsit be lehetett gyulladva a méhnyakam. a dokim rutascorbint írt fel, ez vérzéscsillapító C-vitamin készítmény.
2011. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagywc-ném erolkodtél?Akkor a végbélnél kellene jonnie a rźsaszínnek,nem?Én is használtam kliont,de nem jott belolem rózsaszín,csak olyan fehér,megolvadt tabletta.Nem tudom mi lehet az neked.
2011. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Többen panaszkodtak már ilyen tünetekre a Klion-nál ezen az oldalon, és az ismerőseim között is.

Az én dokim nem is ezt ajánlja terhesség alatt, inkább a Pevarilt.

2011. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
én gyógyszertári készítésű hüvelykúpot kaptam, mikor terhes voltam. korábban használtam kliont is, de nem emlékszem, hogy ilyet okozott volna, de akkor tényleg lehet az előző válasz alapján, hogy a kúp okozza a problémáidat.
2011. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 14 hetes kismama vagyok és pont ilyen helyzetben mint te!Én szerdán észleltem ezt amit most te.Voltam orvosnál megvizsgált minden rendben szerencsére azt mondta,hogy ez sajnos így az elején előfordulhat.Addig nincs baj míg nem darabos,nem olyan erős mint egy mensi és párosul hozzá görcs.Nekem mára szerencsére úgy néz ki elmúlt ez a rózsaszínes valami!Nem tudom de szerintem nem a kúp miatt van nálad de én biztos ami biztos alapon ha nem is a saját dokimnak de valakinek megmutatnám magunkat!Én akkor nyugodtam meg mikor bementünk az ügyeletre csináltak egy uh t és láttam minden rendben van vele és szépen ver a kicsi szíve!

Minden jót kívánok Neked,ne idegeskedj minden rendben van és lesz!!!!Boldog babavárást!

2011. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! Ha estig nem múlik el, akkor bemegyünk az ügyeletre. Remélem minden rendben lesz!
2011. jan. 14. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok!Mi újság Veletek?Remélem minden rendben van!!!!írj majd kérlek,hogy mi van Veletek!

2011. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést! A rózsaszín valami eltűnt, sőt hétvégén már éreztem valamit a pocimban :-)) Szerintem minden rendben van, de ha még egyszer előfordul, megyek az orvoshoz. Szép napot mindenkinek!!!
2011. jan. 17. 06:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennek nagyon örülök,hogy minden rendben van!!!!:-)

Utolsó voltam:-)

2011. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!