Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan Kismamák-Anyu...

Vannak itt olyan Kismamák-Anyukák akiknek a terhessége-vagy az elött nagyon viszeresek voltak a lábai? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 15:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nagyon viszeresek a lábaim:-(csak rosszabb lesz.mit lehet tenni?20-heteske
2009. febr. 2. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első az hogy védőnőnek szólsz és ő ad beutalót a haematológiára. ott pedig kiderítik mit lehetne tenni...
2009. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szakmámból kifolyólag- altatóorvos vagyok- nekem viszeresek voltak a lábaim, és dagadt a bokám terhesség előtt. A 10.héttől 70 DEN-es, ahogy a pocakom már látszott, a 16.héttől 140 DEN-es harisnyanadrágot javasolt érsebész kollégám, melyet gyógyászati segédeszköz boltban lehet megvásárolni-ezek teljesen elérhető áron vannak. A 24.héttől,ahogy a súlyom gyarapodott, 2-es kompressziós fokozatú harisnyát írt fel receptre, melyre 50%-os támogatás jár- ez viszont még így is 7000 Ft.ba került. Jelenleg a 33.hétben vagyok, de örömmel mondhatom, hogy a visszereim nem sokasodtak,nem ültek ki, a lábaim ugyanúgy néznek ki mint az állapotos periódus előtt, a bokáim nem dagadnak. Nem tagadom, kell egy kis anyagi befektetés- sajnos manapság már mindenhez- de ha visszeresek a lábaid, ezt mindenképpen megéri megtenni a későbbiekre nézve is. Emellett flavonoidokat szedtem- mint étrendkiegészítő-, ezek olyan gyümölcsökből kivont vegyületek, melyek az érfalat erősítik, tisztítják, és őrzik rugalmasságát- nemcsak a mamának, hanem a babának is.:) Próbáld meg, sok sikert!
2009. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is viszeresek a labaim, es dagadosak is. En sokat pihentettem a labaimat asztalra, szekre felrakva, es sokat tornaztattam oket. (Lebfej tekergetes minden iranyba, elore-hatra mozgatasa.) A 40. hetben vagyok, es nem lett tobb viszerem, ami meg van nem lett rosszabb. Viszont valoban a kompresszios harisnyat ajanljak, az a biztosabb. (En sajnos kulfoldon elek, es egyszeruen nem talaltam)
2009. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!