Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Infralámpa és Nasivin orrcsepp...

Infralámpa és Nasivin orrcsepp nagyon káros terhesség alatt? Nem bírom máshogy.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia...

Úgy tudom a lámpa jó...nekem is mondta orvos,mikor megvoltam fázva.

Az orrcsepp viszont nem jó,szteroidot tartalmaz úgy tudom.

A tengervizes orrcseppeket viszont nyugodtan lehet használni!Én is azt szoktam és jó.

Jobbulást kívánok!

2011. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A Nasivin nem szteroidos.
2011. jan. 18. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Nasivin gyerek orcseppet használom terhesen, 1-6 éves korig, ugyanolyan jó, mint a felnőtt.

Nekem a doki azt mondta lehet.

semmi bajod nem lesz tőle.

2011. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok...

Nekem a dokim mondta,hogy a tengervizes orrcseppen kívül kerüljem a többit.

De tudod,ahány orvos,annyi vélemény!

2011. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy tartalmaz a Nasivin szteroidot!Szép lenne,ha pl.az 1 éves gyerekeket egy sima megfázás miatt szteroidoznának!De nyugodtan használhatsz homeopátiás orrcseppet is,abból is van több féle(sűrű,sárgás orrfolyásra,átlátszó,vízszerűre stb.)
2011. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, h van itthon tengervíz is, meg homeopátiás orrcsepp, egyik se használ semmit :-(
2011. jan. 18. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor reggel gyógyszertár!Elmondod,hogy terhes vagy,és mi,ami nem használt,ezért kérnél valami mást,amit használhatsz!Mielőbbi gyógyulást.
2011. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!