Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második trimeszterben az...

A második trimeszterben az normális, hogy nagyon fáradt vagyok és délutánonként aludnom kell?

Figyelt kérdés
2008. jan. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rám sem volt jellemző az első időkben, de most nemrégiben elalszom délután 2 körül.-)

Szerintem ezzel semmi baj, ha tudsz, pihenj:-)

2008. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már az elsőben is aludtam délután,ha volt rá lehetőségem.Szerintem kell is a kismamáknak.

17 hetes kismami

2008. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ebben a cipőben járok szerintem a szervezet biztosan érzi,hogy szüksége van egy kis pihire!Nyugodtan pihenj amikor csak tudsz.

2008. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Sokszor én is fáradtnak éreztem magam, sokat aludtam és a vérvétel vérszegénységet mutatott. Amióta szedem a vaskészítmény sokkal fickósabb vagyok!:) De ettől függetlenül is szerintem lehetünk fáradékonyabbak! Üdv. 25. hetes kismama
2008. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!