Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg csak par hetes a babam,...

Meg csak par hetes a babam, de neha egni szokott a gyomrom. Mintha savtultegesem lenne, de idejeben szeretnek rajonni mi hasznal. Allandoan kihuzva ulok, ami eddig nem volt ram jellemzo, de most jobban esik. Kinek mi valt be ill. mi valtja ki?

Figyelt kérdés
Tej neha ok, de van mikor nem.
2009. febr. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Rennie-t mindenképpen szedjél,az nagyon jó!

Ha az nem használ,akkor Quamatel mini!

2009. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt az elején! A doki azt mondta CSAK Rennie-t lehet bevenni! Jobb is lett!
2009. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is borzasztó gyomorégésem volt az első 10-12 hétben,ami utána szerencsére elmúlt.Most 36 hetes vagyok és nemrég visszatért ez az igencsak kellemetlen tünet,bár nem olyan durván,mint fél éve.

Én is szedtem Rennie-t,a védőnőm ajánlotta,de nekem nem igazán vált be,gondolom ez is alkatfüggő.Nálam a sima háztartási keksz és a a tiszta víz volt a nyerő.Szintén babátváró barátnőmnél pedig, ellentétben veled,csak a tej segít.

Azt egyébként nagyon jól teszed,hogy kihúzod magad,mert ez nemcsak a gyomorégést csökkenti,a hátadnak és a derekadnak is jobb így.

Ami nálam kiváltotta:a sok citromos tea,a savasabb gyümik és gyümölcslevek,úgyhogy azokkal óvatosan:),a paradicsomleves és a paradicsomos dolgok általában,pedig imádom:),túl sós és fűszeres ételek,valamint ha kicsit több édességet ettem:).

Remélem tudtam segíteni!

Üdv

2009. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Rennie-t szedhetsz ezt még az orvos is ajánlja!

2009. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2009. febr. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!