Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért zavar az valakit, ha...

Miért zavar az valakit, ha kultúrált formában* beszélgetünk az abortusz témáról?

Figyelt kérdés
* Nem anyázva, nem lepontozva
2011. jan. 24. 13:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azért,mert itt rengeteg nő van aki azért küzd,hogy babája lehessen,sokaknak évek óta nem sikerül!Nem idevaló az abortusz téma!
2011. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A terhesség témában volt, nem a teherbeesésben. Akkor való, ha az "egészségben" van?
2011. jan. 24. 14:26
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan úgy gondolják, hogy amíg nem az "én házam ég" addig lehet köpködni, okoskodni és mindennek elhordani.Nem csak a teherbeesésre gondolok.
2011. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem láttam azt a kérdést, de én sem értem, hogy miért ebben a kategóriában kell kérdezni ilyeneket. Itt nagyon sok az elfogult kismama.

Javaslom az egyéb kérdéseket, vagy biztos van valami szociális kategória is.

2011. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
mar megint kezdodik. ennek a kerdesnek nincs ertelme! mindenki azt csinal amit akar...attol hogy en megit ide leirom a velemenyem meg nem leszek jobb anya es nem is valtom meg a vilagot
2011. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha jó témakörbe tennétek, és nem a terhességbe, akkor szerintem senkit nem zavarna. Csak hát mi itt örülünk a babáknak, és nem szeretünk ilyenekről olvasni. Egyébként, engem nem zavar ez a téma, nyilván valahol erről is kell beszélni, csak mondjuk az egyéb részben.
2011. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
neked van egy velemenyed a temarol,ennyi,mit kell ezen beszelgetni?
2011. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ilyen erővel a kérdések 90%-a felesleges lenne.
2011. jan. 24. 15:12
 19/23 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo neked tenyleg nincs mas dolgod csak varni hogy itt mikor ugrunk megint egymas torkanak? amint latod ez a kerdes kifutotta magat es az eddigi hozzaszolasokban civilizalt modon valaszt kaphattal a kerdesedre. remelm nem lesz meg valaki aki meg nyakatekertebben megprobalja feltenni ezt a kerdest.
2011. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A kérdés akkor futotta ki magát, ha elfogynak a válaszok, nem akkor, ha törlik.
2011. jan. 24. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!