Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért zavar az valakit, ha...

Miért zavar az valakit, ha kultúrált formában* beszélgetünk az abortusz témáról?

Figyelt kérdés
* Nem anyázva, nem lepontozva
2011. jan. 24. 13:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Figyu!

Azért nem felesleges itt a kérdések 90%-a, mert itt nem egymás véleményére vagyunk kíváncsiak, hanem egymás tapasztalataira.

Vélemények helye fórumokon megbeszélhető, de ez a kategória inkább a tapasztalatcserékre épül.


Én így látom... Az abortuszról meg szerencsére nincs tapasztalatom. :)

2011. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem azért zavar, mert egy kis élet eldobásáról van szó, azért mert "most nem tehetem meg"...És igen, igaza van az előttem szólóknak, nincs itt helye a kérdésnek..tegyétek be az egyéb kategóriába, de itt tényleg rengetegen vannak, akik már ha megfájdul a fejük azt hiszik babájuk lesz, annyira vágynak utána, és akkor jön egy olyan kérdés, hogy miért zavar az abortusz..ezért..

Szerintem is menjetek egy fórumba, ott lehet szépen véleményeket cserélni, de ne bántsátok ezzel azokat az asszonyokat, akik mindent megtennének azért a kis életért, amit mások könnyelműen eldobnak...


18+2 hkm

2011. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én pont hogy nem bántok ezzel egy babára vágyó nőt sem!! De jó, akkor majd megpróbálkozok agy másik kategóriában.
2011. jan. 25. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!