Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április elején szülő kismamák!...

Április elején szülő kismamák! Mikor kezditek összepakolni a kórházi pakkot? A babát miben hozzátok haza?

Figyelt kérdés

Én nagyon tanácstalan vagyok a kis ruhával kapcsolatban,hiszen Április elején lehet nagyon jó,ill.rossz idő is.Szóval passz...

Első baba lesz,úgyhogy elnézést ha buta kérdést teszek fel,de nem nagyon van kitől kérdeznem...:(

30 hetes kismama


2011. jan. 25. 09:41
 1/7 anonim válasza:

Szia,Én március 31.-re vagyok kiírva és kissé én is bizonytalan vagyok a ruhát illetően,bár már a második baba,de a lányom júliusi volt.Kicsit könnyebb volt a helyzet az ő esetében:))Minden esetre én beszereztem egy nem túl vastag,de nem is vékony overált,kicsit poláros anyagból,szerintem abban hozzuk haza,meg még betakargatjuk ha nagyon rossz idő lenne.

A kórházi pakkot folyamatosan pakolgatom,mert ahogy magam ismerem az utolsó pillanatban úgyis a felét kihagynám, így nyugodtan össze tudom szedegetni. A rucikat szerintem február közepén kezdem el kimosni,bár valamilyen megmagyarázhatatlan okból már alig várom, hogy azt vasalgassam:)))

2011. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szintén márc.31-re vagyok kiírva.Én még semmit sem csináltam...de ráérek:)

Szóval úgy gondoltam-mert azért gondolkodtam már rajta, hogy hosszú ujjú body, ujjatlan rugi, kiskabátka-amolyan kardigánka, bundazsák, pléd, mózeskosár-a kocsiig, aztán a hordozóba tehető kis pléd, vagy lábzsák szerű cucc, amivel be is tudom kötni.Fején sapka-1v.2, attól függ, hogy milyen az idő.

2011. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kórházi csomagot akkor lassan én is kezdem össze pakolni,már beszereztem elég sok mindent.:)

Egyébként nekem is van ez az "megmagyarázhatatlan" vasalhatnékom.Pedig nagyon nem szeretek vasalni...:/

Én is kb. ugyanezeket fogom ráadni a picire mint a 2.válaszoló,csak mi a mózeskosár részét kihagyjuk!:)legalább is most még így gondolom.

Várom azért még az ötleteket,tapasztalatokat!:)

Egyébként melyik kórházat választottátok?

2011. jan. 25. 14:38
 4/7 anonim válasza:

Az első vagyok. Én miskolcon fogok szülni.

A vaterán láttam épp a napokban olyan pólyát ami hordozba is beköthető.Lehet,hogy egy olyanba még beleinvesztálunk.

[link]

Nekem nagyon tetszik és még jól is jöhet:))

2011. jan. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A második vagyok, Debrecenben fogok szülni.Ja és ma elkezdtem pakolászni a babaruhákat :)))

Csak elkezdtem hát....jaj, amúgy már alig várom.

2011. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az első vagyok, és én is pakolgatom,meg nézegetem egyfolytában a bébi rucikat.Már mindenki nagyon izgatott a családban,apa és a csajos is.Én meg pláne...annyira aktív a kispasi,hogy nem is tudom hányan fogunk itt kint rohangálni utána.Ti hogy viselitek?

Bocs az off-ért.

2011. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.Nehezülök,nehezülök.Szép lassan.Estére, már mázsásnak érzem magam.Reggel, délelőtt, még fitt vagyok-aztán lassulok.Jó kondiban kezdtem a terhességet, most meg szuszogok, pedig minden nap ütemes séta van-sokat gondolkodtam, mi van azokkal, akik terhesség előtt punnyadtak?

Várom a végét-pedig elröppen...remélem.Minden jót!

2011. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!