Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltatok volna ehhez?...

Mit szóltatok volna ehhez? Anyós kérdés.

Figyelt kérdés

Nemrég jelentettük be a babát és elmondtuk azt is, h elég sokszor voltam rosszul a terhesség alatt, többször hánytam és még mostanában sem vagyok teljesen jól. Erre a következő találkozáskor anyósom ezzel fogad széles mosollyal: Szia! Na, volt ma hányás?

Aztán még neki állt feljebb, hogy nem válaszoltam hasonló mosollyal, hogy: Igen.

Csak néztem hülyén.


2011. jan. 28. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tőlem a főnököm kérdezte ugyanezt-Hánytunk ma már?

Én pont jó passzban voltam, mert vigyorogva voltam képes mondani, hogy még nem, de majd itt munkaidőben behozom:)))

Nevette ő is.Szólt, hogy csak nyugodtan, ne zavartassam magam.

2011. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyem a kis széplelkedet!

Hidd el, hogy ez semmi- ez még finom fogalmazás volt. Szerencsére nekem egy tündér az anyósom, de testvérem anyósa.... azt leírni sem merném ide, hogy milyen beszólásai vannak! Szóval szeretet, béke, és örülj, légy boldog, hogy pici babád lesz!

2011. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az én anyósom állandóan a súlyommal jön. Elég alacsony vagyok, és viszonylag nagy a pocim. 10 kilót híztam a 33 hét alatt. Nem érzem túlsúlyosnak magam. 160 cm 68 kiló.

De minden egyes alkalommal megkérdezi, hogy na, mennyit híztál, mióta nem beszéltünk?

Szépen rámosolygok, és közlöm, hogy semennyit. Ő közli, hogy helyes.

Aztán hazáig fortyogok a páromnak, aki meg csak vigyorog, és közli, hogy nem baj, majd lefogysz.

Szerintem ne akadj ki, vannak ennél sokkal rosszabb anyósok is. Barátnőm anyósa pl kinder tojást vett a 2 hónapos gyereknek, mert szerinte az jó, mert a belsejéből ki tudja nyalogatni a tejes részt... :D

2011. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

23:O9 Hát igen, ez sem túl vicces :-S


De miért vagyok bunkó? Én se kérdezem, hogy: Mama, hőhullám, meg klimax, igaz?

2011. jan. 29. 11:33
 15/18 A kérdező kommentje:
Jaj, ez a mennyit híztál se jobb :-S Úgy látszik, minden anyós tud alakítani valamit.
2011. jan. 29. 11:34
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez a klimax duma mekkora máár!!! :-DDD

Az én anyósom mindig megkérdezi, hogy vagyok, rendesen válaszolok, és függetlenül attól, hogy hánytam-e aznap vagy sem, minden alkalommal előadja, hogy ő kétszer volt terhes, de sosem hányt. Sőt az előző menye sem (akitől a párom első gyereke van...)Múltkor negédesen mondtam neki, hogy én viszont hányok, meglehetősen hangosan, amikor csak kell, ott ahol kell, sőt lehet, hogy szülni sem csöndben fogok, mert jogom van hozzá... Azóta csak megkérdezi hogy vagyok, és elhagyja a monológot. :-)

2011. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem mindenkinek az anyósa produkál!Veled legalább ilyen módon foglalkozik!Az én anyósom még annyit sem mondott mikor megtudta,hogy terhes vagyok,hogy gratulálok!Igaz tavaly július óta nem vagyunk jóban pedig nagyon sok mindent köszönhetne nekem de nem ez a lényeg de ennyire azért megerőltethette volna magát!Én mindenkinek azt mondom,hogy ne azt kérdezze meg ha kérdezni is valamit,hogy én hogy vagyok hanem,hogy az unokája hogy van!Szerintem azért a Te helyzeted jobb!

2011. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 renata julia válasza:
Hidd el az en anyosom sem kulonbbok ha hazajovunk egy vizsgalatrol meg sem kerdezi h jol vagyunk e csak nagy ritkan!Sot ha en mondok valamit a babarol hogy epp szopcsizta az ujat hangosan kikacag es ez olyan megalazo!en megertelek sok kicsi sokra megy lehet csak betelt nalad a pohar!
2011. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!